İdil Ateş ve Keven Ortaklığında Hazırlanan Düş’ünce Yayında

İdil Ateş ve Keven Ortaklığında Hazırlanan Düş'ünce Yayında
Keven & İdil Ateş

İdil Ateş ve Keven ortaklığında hazırlanan Düş’ünce adlı yeni tekli, 6 Ağustos tarihinde BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı!

Geçtiğimiz mayıs ayında yayınladığı “Belki De” parçasıyla dikkatleri çeken, alternatif sahnenin genç isimlerinden İdil Ateş, “Düş’ünce” adlı yeni teklisinde Keven ile bir araya geliyor. Keven’in prodüktörlüğünü üstlendiği, İngilizce sözlerin ağırlıkta olduğu yeni parçada İdil Ateş, bu sefer Keven ile olan düetiyle karşımızda! “Düş’ünce” parçası, seven ancak vaktin dolduğunu fark eden birinin sözleriyle başlıyor. Diğer tarafta ise ona hala doyamamış birinin ağzından dökülen kelimeler bize unutamadığımız, yarım kalan zamanları, en sade ve gerçekçi haliyle anlatıyor.

İdil Ateş‘in Keven ile ortak hazırladığı, alternative R&B ve alt-pop türündeki “Düş’ünce” adlı yeni tekli şimdi tüm dijital platformlarda BBI Music Co. etiketiyle yayında!

Tüm dijital platformlardan dinlemek için tıklayınız.

“DÜŞ’ÜNCE” KÜNYE
Söz: Selim Yiğit Keven, İdil Ateş
Beste: Selim Yiğit Keven, İdil Ateş
Prodüktör: Selim Yiğit Keven
Fotoğraflar: Berkay Öktem
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine RöportajlarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir