“İki Bekâr” 5 Mart’ta Duru Tiyatro Ataşehir SahnesindeEmre Kınay ve Evrim Alasya’nın aynı sahneyi paylaştığı müzikal tadındaki komedi oyunu “İki Bekâr”, 5. sezonunda seyircilerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor! Duru Tiyatro’nun sevilen oyunu, Shanette ile Jack’in, arkadaşlarının çöpçatanlığıyla bir düğün davetinde aynı masaya oturmalarıyla başlayan komik hikâyesini Durucazzz! grubunun canlı performansları eşliğinde sahneye taşıyor. “İki Bekâr” oyunu 5 Mart Cumartesi akşamı 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir’de, biletler gişede, biletix.com, biletinial.com ve passo.com.tr’de!

“İki Bekâr” tiyatro oyunu
İki Bekâr – Evrim Alasya & Emre Kınay

Amerikan tiyatrosunun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick’in yazdığı “İki Bekâr”ın yönetmen koltuğunda Emre Kınay oturuyor. Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın birlikte rol aldığı oyunda, Duru Tiyatro’nun Serdar Aslan, Zafer Aslan ve Tarkan Tekyıldız’dan oluşan orkestrası Durucazzz! da ikiliye canlı performanslarıyla eşlik ediyor ve seyircilere müzikal tadında kahkaha dolu bir 2 saat sunuyor.

“İki Bekâr”da Shanette ile Jack’in komik hikâyesi, arkadaşlarının çöpçatanlığıyla bir düğün davetinde aynı masaya oturmalarıyla başlıyor. Birine, bir ilişkiye ihtiyacı olan Shanette Jack’i adım adım izliyor, Jack ise korkuyor; bir ilişkiden, bağlanmaktan, terk edilmekten, aldatılmaktan, soyulmaktan! En çok da çatlak Shanette’ten korkuyor ama Shanette kararlı ve ısrarcı, vazgeçmeye hiç niyeti yok…

Ekin Tunçay Turan’ın dilimize çevirdiği “İki Bekâr”ın müziklerini birçok popüler sanatçıya besteler de veren Serdar Aslan büyük bir titizlikle besteledi. Oyunun dekor tasarımı Saldıray Çakar, ses ve ışık tasarımı Erkan Kalkan, dramaturjisi ise Ayşegül Hardern tarafından hazırlandı.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir