İlk Okuma Hikâyeleri’nde Sıra Dominique’in Maceralarında!hep kitap, sevilen serisi İlk Okuma Hikâyeleri’yle okumaya yeni başlayan çocuklara rehber ve yoldaş olmaya devam ediyor. Serinin ilk kitapları Marifetli Simon, Simon’un Kuralları, Geciken Robert, Robert Büyüyünce, Chloe ve Hayvanlar ile Gezgin Chloe’den sonra sıra Dominique’in maceralarında! Dominique Demers’in kaleme aldığı, illüstratör Boum’un resimlediği Büyük Sporcu Dominique ile Dominique ve Arkadaşları, 3 Haziran tarihinde hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

Büyük Sporcu Dominique ile Dominique ve Arkadaşları
Büyük Sporcu Dominique ile Dominique ve Arkadaşları

hep kitap, sevilen serisi İlk Okuma Hikâyeleri’yle okumaya yeni başlayan çocukların kelime çözümlemesini ve anlama becerilerini pekiştirmeye devam ediyor. Çeşitlilik içeren kelime hazinesi, mizahi tarzı ve beklenmedik sonlarıyla çiçeği burnunda okurlara okumayı sevdiren seride sıra Dominique’in maceralarında!

Dominique Demers’in kaleme aldığı, illüstratör Boum’un resimlediği Büyük Sporcu Dominique ile Dominique ve Arkadaşları, çocuklarda spor alışkanlığı oluşturmayı ve arkadaşlık sevgisini pekiştirmeyi hedefliyor.

Dominique küçüklüğünden beri hareket etmeye bayılır!

Peki senin en sevdiğin spor hangisi?

Dominique’in arkadaşlarının hepsi birbirinden çok farklı ama o hepsini KOCAMAN seviyor!

Çevirmenliğini Göyçen Gülce Karagöz’ün yaptığı Büyük Sporcu Dominique ile Dominique ve Arkadaşları, 3 Haziran tarihinden itibaren hep kitap logosuyla raflarda.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar