Imany, Zorlu PSM’de Tiyatral Bir Şölen Yaşattı!

Soul müziğin Fransız divası Imany Zorlu PSM’de tiyatral bir şölen eşliğinde benzersiz bir konser deneyimi yaşattı!

Imany, Zorlu PSM
Imany, Zorlu PSM

Derin sesi, ruhu, folk ve blues esintili besteleriyle Fransız soul divası Imany, Zorlu PSM ve Piu Entertainment iş birliğiyle yeni cover albümü Voodoo Cello’nun ilk İstanbul konseri için 5 Haziran akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde müzikseverlerle buluştu. Biletleri günler öncesinde tükenen konserde Imany müzik ziyafetinin yanında tiyatral ögelerin yer aldığı, heyecan verici bir görsel şovla misafirlerine klasik bir konserin ötesine geçen unutulmayacak bir deneyim yaşattı.

Şarkılarında aşk, kadın hakları mücadelesi ve iklim değişikliği gibi birçok konuya değinmeyi sürdüren Imany, 5 Haziran akşamı Zorlu PSM’de İstanbullu müzikseverlerle buluştu. Klasikleri ve son dönemin sevilen hitlerini yeniden yorumladığı Voodoo Cello isimli albümünden parçalar seslendiren Imany, Elton John, Imagine Dragons, Ed Sheeran, Bonnie Tyler gibi isimlerin şarkılarını tiyatral ögelerle bezenmiş benzersiz bir görsel şov eşliğinde söyledi.

İlk albümü “Shape of a Broken Heart” ile üç ülkede platin plak ödülü kazanarak hem dünyada hem de Türkiye’de geniş bir hayran kitlesi edinen, “You Will Never Know” ve “Don’t Be Shy” single’ları dünya çapında üne kavuşan ve şarkılarıyla aynı zamanda bir yaşam kültürünü de paylaşan soul müziğin Fransız divası Imany, müzikseverlere huzur, umut ve hüznü bir arada yaşattığı bir konsere imza attı.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar