“İzdüşüm” İsimli Karma Resim Sergisi İzmir Büşra Üçler Sanat Atölyesinde!

Büşra Üçler Sanat Atölyesi
İzdüşüm Resim Sergisi

“İzdüşüm” isimli karma resim sergisi İzmir Ödemiş’te busrauclersanat atölyesinde sanatseverlerle buluştu. Sergi 26 Aralık Pazar gününe kadar görülebilir.

Sergi küratörü Büşra Üçler, ” İzmir Ödemiş’te gerçekleştirdiğim üçüncü sergim, bundan önceki sergilerimi tarihi yerlerde ( Ödemiş Yıldız Kent Arşivi Müzesi’nde ve Birgi Derviş Ağa Medresesi’nde) gerçekleştirdim. İzdüşüm sergisi ise galeri mantığı çerçevesinde olmasını planladığım bir sergiydi. Bu sergi kapsamında yurtiçinden 13 sanatçının 19 eseri yer aldı. Akrilik boya, yağlı boya ve marker kalemle olmak üzere farklı teknikte yapılmış çalışmalar yer alıyor. Çalışmaların bir kısmı figüratif bir kısmı ise soyut çalışmalar… Yanı sıra kendimizin yapmış olduğu çinileri de sergi alanında sanatseverlere sunduk. Sergi iki hafta boyunca sürecek olup 26 Aralık Pazar gününe kadar görülebilir. Tüm sanatseverleri bekliyoruz.”

Sanatçılar

Ahmet Hakan Akkuş
Ayşegül Öngel
Aysun Özkan
Betül Ketenci
Büşra Abacıoğlu
Derya Ahmetbeyoğlu
Elif Seloğlu
Gözde Kesmez
Gülser Gençoğlu
Mehmet Murat Salman
Özlem Keser
Şükriye Neşe Kutbay
Uğur Yavuz

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar