”KADIN” ile Kadına Şiddete Hayır!

''KADIN'' ile Kadına Şiddete Hayır!

Yaşları 13 ile 18 arasında değişen Açı Lisesi öğrencilerinden oluşan ”Kadın Dans Tiyatrosu” topluluğu kadına yönelik şiddete farkındalık için 13 Aralık 2019 Cuma günü sahneye çıkıyor.

İzleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak “Kadın” isimli dans performansı, 13 Aralık 2019 Cuma günü saat 20:00’de Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

“Kadın Dans Tiyatrosu” topluluğu, kadına yönelik şiddete dikkat çekmeyi ve kadınların hayattaki mücadelesine ortak olmayı amaçladığı “KADIN” isimli dans performansıyla, biri ülkemizden olmak üzere, dünyanın üç farklı yerinden üç farklı kadının şiddet ile mücadelesinin gerçek hikâyelerini anlatıyor.

13 Aralık 2019 saat 20:00’da İstanbul Dolmabahçe Rotary Kulübü sponsorluğunda Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde sergilenecek gösteriden elde edilen tüm gelir Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’na (KEDV) bağışlanıyor.

13 Aralık Cuma Saat: 20:00

Kapı açılış saati 19:00

Etkinlikte ara olmayacaktır

12 yaş ve üstü

Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi
Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. No:10 Beşiktaş/İstanbul


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir