Kings of Convenience 30 Eylül ve 1 Ekim’de Zorlu PSM’de

Indie Folk-Pop’un Kült Gruplarından Kings of Convenience 30 Eylül ve 1 Ekim’de Zorlu PSM’de

10. sezonuna dopdolu etkinliklerle devam eden Zorlu PSM, zarif gitar ve piyano melodileri ile huzurlu vokalleri dinleyicileriyle buluşturan, ‘Misread’, ‘I’d Rather Dance with You’, ‘Mrs. Cold’ gibi akıllara kazınmış ve dillere dolanmış şarkılara imza atan indie folk-pop’un en kült isimlerinden Kings Of Convenience 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde Turkcell Sahnesi’nde dinleyicilerle buluşacak.

Kings of Convience
Kings of Convenience

Kings of Convience konseri için geri sayım başladı!

Zorlu PSM, indie folk-pop denince akla gelen efsane isimlerinden Kings of Convenience’ı Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Armoni açısından zengin şarkılara, naif ve nazik tınılara sahip olan Norveçli ikili dinleyicileri sakin ve keyifli bir yolculuğa çıkaracak. Erlend Øye ve Eirik Glambek Bøe’den oluşan Kings Of Convenience, 1999 yılında Belle and Sebastian ve Coldplay ile müzik dünyasına yeni bir kapı açan “Yeni Akustik Hareket”in öncüleri arasında yer alıyor.

‘Declaration of Dependence’ ile 2009 yılına damgasını vuran grup, uzun süre sessizliğe büründükten sonra, 2021 yılında ‘Peace or Love’ albümüyle sessizliğini bozdu. ‘Know How’, ‘Misread’, ‘I’d Rather Dance with You’, ‘The Weight of My Words’, ‘Me in You’ gibi şarkılara imza atan grubu canlı dinlemek, sakinliği, huzuru, aynı zamanda neşe ve coşkuyu aynı anda deneyimlemek için Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde 30 Eylül ve 1 Ekim’de iki gece sürecek bu unutulmaz konserleri sakın kaçırmayın!

Sınırlı sayıdaki Kings of Convenience biletlerine passo.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar