Kovacs Zorlu PSM Desteğiyle Stüdyosundan Evlerinize Konuk Oluyor

Kovacs Zorlu PSM Desteğiyle Stüdyosundan Evlerinize Konuk Oluyor


Geçtiğimiz sezon Türkiye’deki dinleyicilerle Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde buluşan soul pop’un yıldızlarından Kovacs, 13 Aralık’ta Zorlu PSM desteğiyle gerçekleştireceği canlı yayın konseri ile dünyanın her köşesinden dinleyicisini bu kez Portekiz’de bulunan stüdyosundan müzikal bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

Hollanda’nın Eindoven kentinde öğrenimini tamamlayıp, açık mikrofon gecelerindeki performansıyla adından söz ettiren Kovacs, yıllar içinde kendi eşsiz yolunu yaratmayı başardı ve karanlık çekiciliği ile tüm dünyayı büyüledi. Amy Winehouse ve Nina Simone gibi efsanelere özgü müzikal yeteneği ile birlikte 60 milyonu geçen YouTube izlenmesi, kazandığı çeşitli ödüller, global festival performansları ve aykırı imajı ile günümüz soul pop yıldızları arasına adına yazdırmayı da kuşkusuz bir şekilde başardı.

İnsanın içine işleyen sesi ve tutkulu müziğiyle, ilk albümü ‘Shades of Black’ ile sesini tüm dünyaya duyuran Kovacs, etkisinden kolay kolay kurtulamayacağınız ve sizleri Portekiz’den müzikal bir yolculuğa çıkarmaya hazırlandığı “From Palmela With Love” canlı yayın konseri ile 13 Aralık Pazar günü Türkiye saati ile 18.00’de Zorlu PSM desteği ile kovacsmusic.com adresinden izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Sanatçının en yeni bazı şarkılarına da yer vereceği bu büyüleyici canlı performansın biletlerini tickets.kovacsmusic.com adresinden temin edebilirsiniz.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.