KüçükÇiftlik Park Temmuz’da Kapılarını Açıyor!

Açık havada eğlence, müzik, sanatla kaliteli zaman gecirmeye hasret kalan İstanbullular, şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’a sonunda kavuşuyor. Temmuz ayında #uzakduryakınıma konseptiyle kapılarını açmaya hazırlanan KüçükÇiftlik Park, URU organizasyonu ile Ekim ayına kadar konserden alışverişe, tiyatrodan sinemaya, yeme-içmeden gazinoya kadar özlenen tüm etkinliklerle İstanbul’daki dostlarını ağırlayacak.

2007 yılından bu yana etkinlik sektöründe faaliyet gösteren ve şehrin eğlence ihtiyaçlarına kulak veren URU, yenilikçi projeler geliştirerek geniş kitleleri şehrin eğlence vahası KüçükÇiftlik Park’ta buluşturmaya devam edecek. Geçtiğimiz yıl sağlığı önceliğinde tutarak ana alanda kalabalık etkinlikler yerine alışılagelmiş programından farklı olarak sadece tiyatro oyunları için bahçesini açan mekan, bu sene ise pandemi koşullarına uygun farklı konseptlerdeki etkinliklerle İstanbullular’a benzersiz deneyimler yaşatacak.

KüçükÇiftlik Bahçe’nin çimenlerinde seyir keyfi devam edecek!

KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar konserleri kaldığı yerden devam edecek. Yoğun geçen haftanın stresini çimenlere uzanıp atmak, hayata bir mola vermek isteyen İstanbullular KüçükÇiftlik Bahçe’de buluşacak ve %100 Müzik’in keyfini doyasıya yaşayacak!

Geçtiğimiz yıl KüçükÇiftlik Bahçe’de 10 bine yakın sanatseverin tiyatro özlemine son veren KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu bu sene de en beğenilen oyunlara ve prömiyerlere ev sahipliği yaparak tiyatrolara destek olmaya devam edecek.

Normal kapasitesi 2000 kişilik olan ancak pandemi sebebiyle oturmalı düzende 500 kişi ağırlayacak olan KüçükÇiftlik Bahçe’de sinema severler de çimlerin üstünde yıldızların altında sürprizli etkinliklerle buluşacak.

Yıllardır özlemi duyulan İstanbul gece hayatı açık havada yeniden hayat bulacak!

Ayakta 17 bin kişiyi ağırlabilen KüçükÇiftlik Park, pandemi şartlarına uygun olarak yaklaşık 1000 kişilik oturmalı düzeni ile konser özlemine de son verecek. Sanat, eğlence ve müzik dolu etkinliklere hasret kalan şehirliler sınırlı sayıda sandalye ve loca düzeniyle azami özenle bir araya gelecek. Sezon boyunca devam ederek bir klasik haline gelecek olan 1. Geleneksel Türk Rock Müzik Günleri ile KüçükÇiftlik Park’tan yükselen sesler tüm şehri saracak.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.