Küresel Isınma ve Çevre Kirliliğine Dikkat Çeken Fotoğraf Yarışması

Küresel Isınma ve Çevre Kirliliğine Dikkat Çeken Fotoğraf Yarışması

PhotoCup, “Küresel Isınma ve Çevre Kirliliği” temalı yeni kupası için görmediğimiz sürece canımızı yakmayan doğa tahribatlarının fotoğraflarını bekliyor! Fotoğraf yarışmalarını dünyada ilk kez kupa formatında düzenleyen PhotoCup’ın yeni kupasına dileyen herkes, kendi çektiği fotoğrafları photocup.com internet adresinden ya da PhotoCup’ın mobil uygulamasından yükleyerek 21 Mart Pazar gününe kadar katılabiliyor. İnsanın, insana ve çevresine en büyük zararı yine kendisinin verdiğini vurgulamak için “Fotoğraflar Bizi Kendimizden Koruyabilir Mi?” sloganıyla düzenlenen “Küresel Isınma ve Çevre Kirliliği” kupasında hem en iyi fotoğrafçıya, en iyi fotoğrafa hem de en iyi oy verene para ödülleri verilecek.

Fotoğraf yarışmalarını bugüne kadar görülmemiş bir formatta düzenleyen PhotoCup, “Küresel Isınma ve Çevre Kirliliği” temalı yeni kupasıyla küresel iklim krizine ve yarattığı sorunlara dikkat çekmeyi amaçlıyor.

PhotoCup’a ücretsiz olarak kaydolan tüm kullanıcılar 21 Mart 2021 Pazar gününe kadar, profesyonel makine ya da cep telefonu ile çektiği fotoğraflarla Küresel Isınma ve Çevre Kirliliği Kupası’na katılabiliyor. Eleme usulüyle ilerleyen yarışmanın oylaması ise başvuruların sonlanmasının ardından aynı gün başlayacak ve kazanan fotoğrafı hem fotoğraf severlerin hem de fotoğraf eğitmenlerinden oluşan PhotoCup Masters ekibinin oyları belirleyecek. Dileyen herkes, photocup.com internet adresinden ya da PhotoCup’ın mobil uygulamasından platforma üye olabiliyor; kupaya fotoğraf yükleyerek katılabiliyor ve oy kullanabiliyor.

Küresel Isınma ve Çevre Kirliliği Kupası’nda en iyi fotoğrafçı 750 TL kazanacak. Fotoğrafçıların yanı sıra fotoğrafların da kendi arasında yarıştığı bir sisteme sahip olan PhotoCup’ta bu kupa için, en iyi fotoğraf ödülünü 500 TL olarak belirlenirken, en çok oy alan fotoğraf doğru tahmin eden kişi ise 250 TL almaya hak kazanacak.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.