LaPiratesse, Istanbul Fringe Festival 2022’de Bir Kez Daha İzleyiciyle Buluşuyor!

Türkiye’den ve dünyadan tiyatro, dans ve performans disiplinlerinde üretilen alternatif işleri katılımcılarla buluşturan Istanbul Fringe Festival 2022 devam ediyor.

LaPiratesse, Istanbul Fringe Festival 2022’de Bir Kez Daha İzleyiciyle Buluşuyor!
LaPiratesse

Sanatseverlerden yoğun ilgi gören festivalin açılış gününde sahne alan Hollanda&Belçika’lı ekip LaPiratesse’in 23 Eylül’de Müze Gazhane’de gerçekleşecek gösterimi için katılım kontenjanları hızla tükenmişti. Yoğun talep üzerine LaPiratesse, 22 Eylül Perşembe saat 22.00’de Kadıköy Belediyesi Alan Kadıköy’de bir kez daha katılımcılarla buluşacak.

İlginç konseriyle Istanbul Fringe Festival 2022’deki dikkat çeken LaPiratesse’in ek gösterimi için biletlere tiyatrolar.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden Kültür AŞ’nin Şehir Sponsorluğu’nda ve Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu’nun Resmi Sponsorluğu’nda gerçekleşen Istanbul Fringe Festival 2022’nin tüm biletleri ise yine tiyatrolar.com.tr’de.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar