Levvera’nın Yeni Teklisi “Nadas” Yayında!Ülkemizin köklü reggae gruplarından Bosphoroots’un vokalisti Levvera, aktif olarak sürdürdüğü solo projesiyle Nadas adlı yeni teklisini Garaj Müzik etiketiyle yayınladı.

Levvera
Levvera

Solo teklilerinin yanı sıra Çağrı Sinci ve Da Poet gibi Türkçe Rap sahnesinin önemli isimleriyle düet şarkıları da bulunan Levvera, 2022’nin son çeyreğinde peşi sıra yayınlamaya hazırlandığı 3 teklisinden ilki olan Nadas’ı 2 Eylül 2022 tarihinde tüm dijital platformlarda yayınladı.

Söz ve müziği Levvera’ya ait olan parçanın prodüktörlüğünü Ankara’dan Info üstlenirken, teklinin görsel dünyasını Merjek Kreatif oluşturdu. Fotoğrafları ve kapak tasarımı ise Berkay Öktem’in ellerinden çıktı. Reggae’nin yanı sıra afrobeat, dancehall gibi alt türlerdeki üretimlerini düzenli olarak sergilemeye devam eden Levvera, 2022 yılını hızlı bir şekilde kapatmaya hazırlanıyor.

“Nadas”ı dijital platformlardan dinlemek için tıklayınız.

LEVVERA – NADAS (KÜNYE)
Söz&Müzik:
Koray Sürücü
Prodüktör: Info
Vokal Kayıt: Ali Burak Şahin
Mix&Mastering: Info
Yaratıcı Ekip: Merjek Kreatif
Fotoğraflar: Berkay Öktem
Kapak Tasarım: Berkay Öktem
Sanat Yönetmeni: Alço Oğuz
Backstage Fotoğraflar: Ahmet Emre Saka
Saç: Aşkın Güzeller
Makyaj: Simden Taş
Yapım Yönetmeni: Tolga Akyıldız
Yürütücü Yapımcı: Cihad Satıroğlu, Berkay Öktem (BBI Music Co.)
Menajerlik: BBI Management
Yapım: Garaj Müzik

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir