Mamut Art Project 2021 Başvuruları 20 Mayıs’a Kadar Uzatıldı!

Mamut Art Project 2021 Başvuruları 20 Mayıs’a Kadar Uzatıldı!Türkiye genelinde 9 yıldır bağımsız yeteneklere sergileme ve kendini tanıtma imkanı sunan Mamut Art Project’in 2021 edisyonu için başvurular 20 Mayıs 2021’e kadar uzatıldı.

Bugüne kadar farklı disiplinlerde üretim yapan 400’ün üzerinde sanatçıyı sanatseverler ve sanat profesyonelleriyle buluşturan Mamut Art Project’in bu yılki jürisinde sanatçı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı ve İç Mimarlık Bölüm Başkanı Can Altay; küratör, sanat tarihçisi ve yazar Necmi Sönmez; sanatçı Hale Tenger; sanat danışmanı Melis Terzioğlu ve Pilot Galeri kurucusu ve direktörü Azra Tüzünoğlu yer alıyor.

Kariyerlerinin başında, bağımsız yeteneklere kendilerini tanıtmak ve eserlerini sanatseverlerle buluşturmak için önemli bir fırsat yaratan Mamut Art Project’e başvurular, 20 Mayıs 2021’e kadar mamutartproject.com adresinden yapılabilir.

Türkiye genelinde genç sanatçılara, Mamut ekibiyle buluşarak portfolyolarını tartışma ve fikir alma fırsatı sağlayan Mamut Portfolyo Günleri bu yıl farklı bir formatta, çevrimiçi düzenlenecek. Portfolyo günleri ile ilgili detaylar yakında açıklanacak.

Başvuru bilgileri için:
mamutartproject.com/basvuru-bilgileri
info@mamutartproject.com

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.