Melis Karaduman & Veys Çolak Ortaklığından Yeni Akustik Tekli: “Tek Başıma”

Melis Karaduman & Veys Çolak Ortaklığından Yeni Akustik Tekli: "Tek Başıma"
Melis Karaduman & Veys Çolak Ortaklığından Yeni Akustik Tekli: “Tek Başıma”

Alternatif sahnenin bu yıl yükselen yeteneklerinden, şarkıcı ve şarkı yazarı Melis Karaduman’ın, vokallerine ve gitarlarına alternatif müzik dünyasının tecrübeli ismi Veys Çolak’ın eşlik ettiği ilk akustik parçası “Tek Başıma” 10 Eylül’de BBI Music Co. etiketiyle yayınlandı.

Bu yıl içinde, sözü ve müziği kendine ait olan parçalarını yayınlamaya başlayan Melis Karaduman, son olarak 30 Ağustos tarihinde Zamansız adlı parçasını BBI Music Co. etiketiyle yayınlamıştı. Veys Çolak ise ağırlıklı olarak ürettiği alternatif pop parçalarının yanı sıra ülkemizin değerli gitar virtüözlerinden Akın Eldes iş birliğiyle, gitar sound’unun ön planda olduğu Yan adlı parçasını dinleyiciyle buluşturmuştu.

Sözü ve müziği kendisine ait olan yeni teklisinde Melis Karaduman, akustik gitar ve vokallerin salt birlikteliği ile yalnızlık korkusunu çocuksu ruhuyla birleştiriyor. Melis Karaduman’ın beşinci teklisi olma özelliği taşıyan “Tek Başıma” tüm dijital platformlarda yayında.

Tek Başıma (Künye)

Söz: Melis Karaduman, Veys Çolak
Müzik: Melis Karaduman
Gitar: Veys Çolak
Mix & Mastering: Anıl Çifter
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar