Melis Karaduman, Yeni Teklisi “Zamansız” İle Tüm Platformlarda!

Melis Karaduman, Yeni Teklisi "Zamansız" İle Tüm Platformlarda!
Melis Karaduman “Zamansız”

Genç şarkıcı, şarkı yazarı Melis Karaduman, solo projesine “Zamansız” adlı yeni teklisiyle devam ediyor. Pop ve R&B sınırlarını zorlayan yeni parçanın prodüktörlüğünü ise Yaşar Görkem Arslan üstlendi. Sanatçının hayatını sorgulamaya devam ettiği, zamansızlığın önemine vurgu yaptığı beşinci teklisi 30 Temmuz tarihinde, video klibiyle birlikte BBI Music Co. etiketiyle yayınlandı.

Berkay Öktem ve Alço Oğuz tarafından çekilen video klibiyle birlikte yayınlanan “Zamansız” teklisi öncesinde Melis Karaduman, geçtiğimiz mart ayında Türkçe rap sahnesinden No.1’in Kron1k albümündeki Kör parçasında yer alırken, solo projesiyle Anda isimli bir parça yayınlamıştı. Ardından Canay Doğan ile ortak olarak hazırladıkları Yok isimli teklisini paylaşmıştı.

“Zamansız” 30 Temmuz tarihinden itibaren tüm dijital platformlarda, video klibiyle birlikte BBI Music Co. etiketiyle yayında!

“Zamansız” dinleme linki için tıklayınız.

“ZAMANSIZ” KÜNYE
Söz, Müzik: Melis Karaduman
Düzenleme: Yaşar Görkem Arslan
Mastering: Onur Tulum
Yönetmen: Berkay Öktem
Yardımcı Yönetmen: Alço Oğuz
Creative Direktör: Hazal Günal
Senaryo: Berkay Öktem, Alço Oğuz
Kurgu: Berkay Öktem, Alço Oğuz
Management: BBI Music Co.
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine RöportajlarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir