Melis Karaduman’ın İlk Solo Teklisi “Anda” Yayında!

Alternatif sahnenin dikkat çekici isimlerinden Melis Karaduman, solo projesiyle paylaştığı “Anda” adlı ilk teklisini yayında!

Yeni nesil şarkıcı ve söz yazarlarından Melis Karaduman, 8 Ocak tarihinde Canay Doğan ile birlikte yayınladığı ilk ortak tekli “Ben de Biraz Deliyim” ve yerli rap sahnesinden No.1’in “Kron1k” albümünde yer alacak Kör parçasıyla dikkatleri çekmişti. Melis Karaduman ortak çalışmaların ardından solo olarak ilk parçasıyla tekrar karşımızda.

Bir süredir sosyal medya üzerinden yayınladığı cover parçalarla dikkatleri çeken Melis Karaduman, geçtiğimiz yıl yoğunlaştığı kendi bestelerini paylaşmaya devam ediyor. Solo olarak yayınlayacağı ilk tekli olan “Anda” 19 Mart tarihinde Avrupa Müzik etiketiyle dinleyiciyle buluşuyor.

Günlük hayatın kaosunda içinde, bulunduğumuz andan uzaklaşmaktan yakınan Melis Karaduman, “Anda” parçasıyla yalnızlığında bulduğu sakinliğe ve huzura dikkat çekmek istiyor. Kendini en doğal ve samimi cümleleriyle açıklıyor ve dinleyicileri bu dünyaya davet ediyor.

“ANDA” KÜNYE

Söz-Müzik: Melis Karaduman
Düzenleme: Alaca (Mehmet Mutlu & Ata Bornova)
Mix-Mastering: Orçun Ayata
Yönetmen: Berkay Öktem
Asistan Yönetmen: Zeyno Lee Levicki
Yapım: Avrupa Müzik
Management: BBI Music Co.

“ANDA”yı Dinlemek İçin:
Spotify: https://spoti.fi/3bY2FXh
Apple Music: https://apple.co/3cQZnV1
iTunes: https://apple.co/3r2JMqe
fizy: https://fizy.in/CMwdI
Muud: https://muud.com.tr/sa/854925
Deezer: https://bit.ly/3eUomt7

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.