Melis Karaduman’ın Yeni Teklisi “Maske” Yayında

Bu yıl itibarıyla üretimlerini yayınlamaya başlayan genç şarkıcı, şarkı yazarı Melis Karaduman, solo projesiyle yayınladığı parçalara bir yenisini daha ekledi. Maske adlı yeni teklisi video klibiyle birlikte BBI Music Co. etiketiyle yayında!

Kendi iç çatışmalarını ve melankolik dünyasını şarkılarına taşıyan Karaduman, Maske şarkısıyla toplumun üzerinde oluşturduğu baskıyı ve önüne konulan kalıpları kırıyor. İnsanların yüzüne taktığı maskeleri eleştirirken, kendisinin bunu başaramayacağını ve en yakınındaki kişilerin de ona tekme atması yerine yanında olmasını istiyor.

Yeni nesil pop ve R&B’nin sınırlarını zorlayan yeni parçanın prodüktörlüğünü ise Karaduman’ın birçok parçasında olduğu gibi yine Yaşar Görkem Arslan üstlendi. Mastering’i ise Onur Tulum imzası taşıyor.

Melis Karaduman, Maske teklisini dijital platformlardan dinlemek için buraya tıklayınız.

MASKE Künye
Söz, Müzik:
Melis Karaduman
Düzenleme: Yaşar Görkem Arslan
Mastering: Onur Tulum
Fotoğraf: Berkay Öktem
Cover Artwork: Melodi Edremit
Label & Management: BBI Music Co.

Ege Bölgesi’nin doğal güzellikleriyle ünlü tatil beldeleri Fethiye, Selimiye’den görüntülerin kullanıldığı Berkay Öktem tarafından çekilen Maske‘nin video klibi:

MASKE Video Klip Künye
Yönetmen:
Berkay Öktem
Kurgu: Berkay Öktem, Melis Karaduman

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.