Melis Yelman’ın “Ateş Çemberi” Adlı Üçüncü Teklisi Tüm Dijital Platformlarda!

Alternatif sahnenin yükselişte isimlerinden Melis Yelman, 2022 yılının ilk çeyreğinde tamamını paylaşmayı planladığı yeni albümününden Ateş Çemberi adlı üçüncü teklisini yayına aldı.

Melis Yelman, ilk stüdyo albümünden paylaştığı “Ateş Çemberi” adlı yeni teklisi ile birbirinden vazgeçmeyen iki aşığın tutkulu hikayesini anlatıyor ve ekliyor: “Bazen bir sevgiliyi kaybetmemek için çok risk alırız ve kendimizi alevler ve kaos içinde buluruz. Kolay olmasa da gerçek aşkı kucaklayacak kadar cesur olduğumuzda bu bizi özgür kılar.”

Melis Yelman'ın "Ateş Çemberi" Adlı Üçüncü Teklisi Tüm Dijital Platformlarda!
Melis Yelman

2019 yılında Acilen teklisiyle giriş yaptığı müzik dünyasında Melis Yelman, 2020 yılında Yerebatan ve bu yıl içinde ise Sanma ve bir Sezen Aksu bestesi olan Kibir yorumunu tüm dijital platformlarda yayınladı. Sonrasında albüm hazırlıklarına başlayan Melis Yelman, “multi genre” modern pop örneklerinin bulunduğu albümünden, Nergis ve Sessiz Disko teklilerini paylaşan Yelman, geçtiğimiz günlerde ise Canozan ile birlikte yorumladıkları Barış Manço eseri Alla Beni Pulla Beni ile dikkatleri çekmişti.

Söz ve müzikleri Melis Yelman’a ait olan yeni parçanın prodüktörlüğünü Yaşar Görkem Aslan, mastering’inde ise Onur Tulum imzası bulunuyor. Melis Yelman’ın ilk albümünden paylaştığı “Ateş Çemberi” adlı üçüncü teklisi 17 Aralık tarihinde BBI Music Co. etiketi ile tüm dijital platformlarda yayında.

Melis Yelman’ın Ateş Çemberi adlı üçüncü teklisini tüm platformlardan dinlemek için buraya tıklayınız.

“Ateş Çemberi” Lyric Video

Ateş Çemberi
Söz- Müzik:
Melis Yelman
Prodüksiyon: Yaşar Görkem Arslan
Akustik Gitar: Ergin Can Turhan
Elektro Gitar: Yaşar Görkem Arslan
Mastering: Onur Tulum
Cover Artwork: Şebnem Aslan
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.