“Mixer Sessions V” Başvuruları Devam Ediyor!

Mixer’in, sanatın ulaşılabilir olmasını hedefleyen yaklaşımı ve genç sanatçılara sanatsal kariyerlerinin inşasında rehberlik etme amacıyla 2016 yılından bu yana düzenlediği “Mixer Sessions”ın beşincisi için başvuruları başladı. “Mixer Sessions V” kariyerlerinin başında olan sanatçılara, çalışmalarını bir sergi aracılığıyla sunmak için üniversitelerin sanat eğitimi veren fakültelerinin son sınıf, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine açık çağrıda bulunuyor.

“Mixer Sessions V” başvuruları 30 Ocak 2021 tarihinde sona erecektir. Başvuruların değerlendirilmesi ve düzenlenecek serginin tasarımı Mixer Ekibi tarafından yapılacak olup sergilemeye hak kazananlar Mixer resmi sitesi ve sosyal medya hesaplarından 27 Şubat tarihinde duyurulacaktır.

“Mixer Sessions V” sonucunda oluşacak sergi 3 Haziran – 4 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Katılım için lütfen başvuru formunu eksiksiz doldurunuz ve başvuru dosyasını info@mixerarts.com’a tek bir pdf dosya olarak; “Mixer Sessions V Başvuru” konu başlığıyla 30 Ocak 2021 Cumartesi, saat 19:00’a kadar gönderiniz.

Başvuru formunu doldurmadan ve gerekli PDF’i hazırlamadan önce lütfen Başvuru Şartları bölümünde yer alan maddeleri okuyunuz

Detaylar için Mixer

Nil Has

1988, İstanbul doğumlu. Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi mezunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir