MUBI x Senaryo Stüdyosu Buluşmaları Yeşim Ustaoğlu ile Devam Ediyor

MUBI ve Senaryo Stüdyosu işbirliğiyle, Pelin Batu moderatörlüğünde düzenlenen Senaryo Stüdyosu Buluşmaları’nın üçüncüsü, 9 Mart Çarşamba günü 21:30’da Yeşim Ustaoğlu’nu konuk edecek.

MUBI x Senaryo Stüdyosu Buluşmaları Yeşim Ustaoğlu ile Devam Ediyor
MUBI x Senaryo Stüdyosu Buluşmaları: Yeşim Ustaoğlu

Ocak ayında başlayan ve ayda iki kere düzenlenen sohbetlerin önceki konukları, toplu gösterimleri MUBI’de büyük ilgi gören Pelin Esmer ve Özcan Alper’in yanı sıra, son filmi AŞK, BÜYÜ VS. ilk kez MUBI’de seyirciyle buluşan Ümit Ünal oldu. Önceki sohbetleri kaçıran izleyiciler geriye dönük tüm bölümlere Senaryo Stüdyosu’nun YouTube kanalından erişebilir.

Ücretsiz olarak gerçekleşen, kayıtları kontenjanla sınırlı bu sohbette Yeşim Ustaoğlu katılımcılara GÜNEŞE YOLCULUK’un yaratım ve yapım süreçlerini anlatacak ve katılımcıların sorularını yanıtlayacak. Kayıt yaptıramayan izleyiciler ise Senaryo Stüdyosu’nun YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter sayfalarından bu özel sohbeti canlı izleyebilecekler.

Senaryo Stüdyosu Buluşmaları izleyicileri, Yeşim Ustaoğlu’nun tüm filmlerinin yer aldığı “Arafta Kalmak: Bir Yeşim Ustaoğlu Retrospektifi” özel gösterimi ile birlikte MUBI’de yer alan tüm filmleri mubi.com/senaryostudyosubulusmalari adresini ziyaret ederek 30 gün boyunca ücretsiz olarak izleyebilecek.


1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir