Mülteci Kampında Geçen Aşka Dair Sarsıcı Bir Hikâye

hep kitap’tan mülteci hayatına dair sarsıcı bir hikâye: “Beni Bırakırsan”

hep kitap, savaştan kaçıp ailesiyle bir mülteci kampına sığınan Haemi’nin hikâyesiyle okuru tutkulu ve zamana direnen bir aşka dahil ediyor. Savaşı, mülteci yaşamını ve bir kadının özgürlüğünü kazanma özlemini etkileyici bir dil ve sarsıcı bir kurguyla aktaran Crystal Hana Kim’in ilk romanı Beni Bırakırsan hep kitap logosuyla 23 Eylül tarihinde raflarda yerini alacak.

hep kitap, Crystal Hana Kim’in ilk romanı Beni Bırakırsan ile okuru etkileyici ve sarsıcı bir mülteci hikâyesine dahil ediyor.

Beni Bırakırsan
“Beni Bırakırsan” ön kapak

Herkeste büyük yaralar açan bir savaştan kaçan dört farklı karakter ekseninde ustalıkla kurgulanan Beni Bırakırsan, savaşı, mültecilerin yaşamını, tutkulu ve zamana direnen yasak bir aşkı ve bir kadının hızla değişen dünyada özgürlüğünü kazanma özlemini olağanüstü bir kurguyla aktarıyor.

Savaştan kaçıp ailesiyle bir mülteci kampında yaşayan Haemi, her gece çocukluk arkadaşı Kyunghwan’la birkaç mutlu saat geçirir. Ama bir gün Jisoo onunla evlenmek ister, Haemi de karşı koyamaz. Önce eş olur, sonra bir anne. Bir gün hayatı boyunca sevdiği adamı affetmeye karar verir ve bu ailesinde derin izler bırakacak bir yolun başlangıcı olur.

Mülteci yaşamının zorluklarına rağmen her şeyi katlanılır kılan aile sevgisiyle dolu Beni Bırakırsan, 23 Eylül tarihinden itibaren hep kitap logosuyla raflarda yerini alacak.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar