Netflix’in Berkun Oya İmzalı Filminin Çekimleri Başladı

Netflix'in Berkun Oya İmzalı Filminin Çekimleri Başladı

Netflix, bir ailenin yaklaşık 40 yıla yayılan hikayesini konu alan Berkun Oya imzalı yeni filminin çekimlerine başladı. Zengin bir oyuncu kadrosunun yer aldığı filmin yapımcılığını ise Krek Film üstleniyor.

Berkun Oya’nın senaryosunu yazdığı ve yönettiği filminin konusu: 1980’li yıllarda İç Anadolu’da bir çiftlik evinde hayatlarını sürdüren ailenin fertleri, yaşadıkları acı bir kayıp üzerine büyük şehre göç etme kararı alırlar. 30 sene sonra hala geçmişin izlerini taşıyan çiftlik evine döndüklerinde, yıllardır üstü örtülü bir gerçeğin açığa çıkması da kaçınılmaz olacaktır.

Berkun Oya, Ali Farkhonde – Krek Film ortak yapımcılığında çekimine başlanan filmin oyuncu kadrsoundanda; Ayça Bingöl, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek, Yılmaz Erdoğan yer alıyor.

Filmin 2022 yılında tüm dünyada aynı anda Netflix’te yayına girmesi planlanıyor.

Netflix‘in ilk kez Berkun Oya iş birliği 2020 senesinde yayına giren; kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Tülin Özen, Defne Kayalar ve Alican Yücesoy gibi başarılı isimlerin yer aldığı, İstanbul’un farklı semtlerinden, farklı sosyo-ekonomik hayatlara sahip karakterlerin yollarının kesişmesini ve geçmişleriyle hesaplaşmalarını konu alan “Bir Başkadır” yapımıyla olmuştu.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.