Nirvana Tribute Band 20 Şubat’ta ZORLU PSM’de

‘Gerçeğe en yakın olan’ Nirvana Tribute Band, 20 Şubat 2022’de efsanevi grubun en sevilen şarkılarını Zorlu PSM % 100 Studio sahnesinde seslendirecekler!

Nirvana Tribute, ABD, Sırbistan, Hırvatistan, Birleşik Krallık, Hollanda ve Türkiye dahil olmak üzere bir düzineden fazla ülkeyi gezen, dünyaca ünlü 1 numaralı uluslararası ‘tribute’ grup olarak biliniyor. Dünya çapında dergilerde, televizyonlarda ve radyolarda yer aldılar. Nirvana’ya mümkün olan en yakın ‘tribute’ grup olarak kabul edilen Nirvana Tribute, patlayıcı, yüksek enerjili canlı performanslarıyla dünya çapında hem medyanın hem de hayranların dikkatini çekti. Loudwire dergisi tarafından Dünyanın En İyi Tribute gruplarından biri olarak seçilme onuru da dahil olmak üzere sayısız yayın tarafından 1 Numaralı Nirvana ‘tribute’ grubu seçildiler. Aaron Burckhard’ın Jon O’Connor’ı işaret ettiği gibi, orijinal Nirvana üyelerinin övgü ve saygısını da kazandılar.

Kapı Açılış: 20.00
Nirvana Tribute Band: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış Fiyat: 176,00 TL
Öğrenci Fiyat: 165,00 TL

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar