Ortakalan Sanat Merkezinde Sanat Atölyeleri Başlıyor!Ümit Şahin İle Mozaik Atölyesi
Ümit Şahin İle Mozaik Atölyesi

Ortakalan Sanat Merkezi farklı disiplinlerden konukların ağırlanacağı atölyeler serisi bu hafta başlıyor. Atölyenin ilk sanatçısı Ümit Şahin ile Mozaik Atölyesi cumartesi günü 16:00-18:00’da gerçekleşecek.

Ortaköy’de konumlanmış olan Ortakalan Sanat Merkezi, bölgedeki ziyaretçilere kültür ve sanat alanında verimli, yaratıcı ve sosyal bir ortam sağlamayı amaçlıyor. Farklı disiplinlerin ortak paydalarında buluşmak isteyen kişilere ilham verme ve ihtiyaç duydukları ortam için ev sahipliği yapma motivasyonunda ilerliyor.

Ortakalan Sanat Merkezi farklı disiplinlerden konuşmalara ve atölyelere ev sahipliği yapmak, buluşmak ve öğrenme motivasyonuyla, tüm sanatseverleri, 18 Haziran Cumartesi günü sanatçı Ümit Şahin yürütücülüğündeki Mozaik Atölyesine -Ortaköy sahile yürüyüş mesafesindeki Ortakalan’a- duvarlarına asacakları kalıcı bir iz üretmeye davet ediyor.

Tüm malzemeler Ortakalan tarafından temin edilecektir.
Eğitmen yürütücülüğünde özel etkinliktir.

Sınırlı kontenjanda ve ücretli gerçekleşecek atölyeye katılmak için 05051396224 nolu telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.


Ortakalan

Büyükşekerci Sok. No:31 Ortaköy/İstanbul

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar