“Otelde Cinayet” 9 Şubat’ta Duru Tiyatro Ataşehir’de

Genel sanat yönetmenliğini Emre Kınay’ın üstlendiği, Duru Tiyatro’nun yüksek tempolu kara komedi oyunu “Otelde Cinayet” şubat ayında da tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor! Ayumi Takano, Cem Yanılmaz ve Ali Dağhan Balaban birlikte rol aldığı, ihanetle ve cinayet planlarıyla örülü komik bir aşk üçgenini sahneye taşıyan “Otelde Cinayet” 9 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek.

Sam Bobrick ve Ron Clark’ın kaleme aldığı, Ekin Tunçay Turan’ın dilimize çevirdiği “Otelde Cinayet”, bol şamatalı bir komedi oyunu. Genel sanat yönetmenliğini Emre Kınay’ın üstlendiği oyunun yönetmen koltuğunda Cem Yanılmaz oturuyor. “Otelde Cinayet”te sahneyi Ayumi Takano, Cem Yanılmaz ve Ali Dağhan Balaban paylaşıyor.

Mitchell Lovell ve Arlene Miller birbirlerini deliler gibi seven bir çifttir. Ancak bir problem vardır: Arlene’nin kocası Paul Miller. İki sevgilinin Paul’ü ortadan kaldırmak için kurdukları cinayet planı, komik ve bir o kadar da karmaşık bir duruma dönüşecektir.

Yönetmen yardımcılığını Barış Ulusoy’un, reji asistanlığını Yağmur Arıkan’ın yaptığı “Otelde Cinayet”te ışık tasarımı Erkan Kalkan’ın, kostüm tasarımı Ezgi Özcan’ın, afiş tasarımı ise Ahmet Erdoğan’ın imzasını taşıyor.

İki perdelik “Otelde Cinayet” oyunu 9 Şubat 2022 Çarşamba akşamı saat 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde seyirciyle buluşacak. Oyunun biletleri biletix.com ve biletinial.com adreslerinden temin edilebilir.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.