Pakusat’tan Yeni Panel: “Türk Sineması ve Dizi Sektörünün Dünü Bugünü ve Yarını”Pamukkale Kültür ve Sanat Atölyesi’nin ikinci paneli, 19 Eylül Cumartesi günü, saat 18:30-20:30 saatleri arasında gerçekleşecek. Türk Sineması ve dizi sektörü üstüne konuşulacak panelde konu başlığı: “Türk Sineması ve Dizi Sektörünün Dünü Bugünü ve Yarını” olarak belirlendi.

Pakusat'tan Yeni Panel: "Türk Sineması ve Dizi Sektörünün Dünü Bugünü ve Yarını"

Erkan Horzum moderatörlüğünde gerçekleşecek olan panelde konuşmacı olarak uzun yıllar “Aynalı Tahir, Deli Yürek, Pusat ve Acı Hayat” gibi dizilerde yönetmenlik yapmış Abdülkadir Ceylan Ede ile “Ahali, Adalet, Kayıp Prenses ve Mendilim Kekik Kokuyor” gibi dizi ve filmlerde oyuncu ve senaryo doktorluğu yapan İsmail Şenel konuk olacak.

Panelden sonraki gün ikili deneyimlerini genç kuşaklarla paylaşmak için senaryo atölyesi ve kamera önü oyunculuğu atölyesi gerçekleştirecekler. Atölyelerin ana fikri “Herkes Sanat Yapabilir” olarak belirlendi. Panele ve atölyelere sınırlı sayıda kişi alınacağı için ilgililerin telefonla iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Panel ve atölyeler pandemi kuralları dikkate alınarak gerçekleştirilmektedir.

Pamukkale Kültür ve Sanat Atölyesi
15 Mayıs Mah.559 Sk. No:6 Kat:1/D:1 Ergene İş Merkezi (Murat KPSS Eğitim Kurumları Yanı) Pamukkale/Türkiye

pakusat.com

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.