Paslaşmalar VII / Forum Sergisi Evin Sanat Galerisi’nde

Evin Sanat Galerisi, 3 Şubat -26 Şubat 2022 tarihleri arasında İstanbul Okan Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’nin her yıl düzenlediği Paslaşmalar isimli sergi serisinin yedincisine ev sahipliği yapıyor. Sergi bu yıl Forum başlığı altında gerçekleşiyor.

Hakan Gursoytrak - Temizlik Elemanları 2015 Tuval Üzeri Yağlıboya / 150x200cm
Hakan Gürsoytrak – Temizlik Elemanları 2015 Tuval Üzeri Yağlıboya / 150x200cm

Sergide; İstanbul Okan Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’nden Batu Bozoğlu, Eda Çekil, Merve Ertufan, Mürteza Fidan, N. Kurucu Koçanoğlu, Alper Mazman, Dilek Tina Winchester ve Gizem Yücelen’in yanı sıra Evin Sanat Galerisi’nden ise; Setenay Alpsoy, Ahmet Elhan, Kader Genç, Işık Güner, Hakan Gürsoytrak, Temür Köran, Emin Turan, Zulal’ın yapıtlarından oluşan seçki yer alacak.

Kimi zaman sanatçıların birlikte üretimler yaptığı, kimi zaman üretimleriyle birbirlerine karşılık verdiği Paslaşmalar serisi, bu yıl farklı üretim biçimleri ve farklı yaklaşımlarla üretilmiş birbirinden bağımsız çalışmaları Forum yapısına atıfta bulunarak bir araya getiriyor.

Çeşitliliğe ve farklı seslere vurgu yapan Paslaşmalar VII / Forum sergisi 26 Şubat 2022’ye kadar Evin Sanat Galerisi’nde izlenebilir.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.