Pera Film’den Özel Gösterim: Güneş SonrasıPera Film, 2022’nin en çok konuşulan filmlerden biri olan Güneş Sonrası’nı özel gösterimle izleyiciyle buluşturuyor.

Aftersun
Aftersun / Güneş Sonrası

İskoç yazar ve yönetmen Charlotte Wells’in olağanüstü çıkış filmi Güneş Sonrası, umut dolu bir büyüme hikayesi ile silinmez bir iz bırakan dokunaklı ve samimi bir aile portresini yan yana getiriyor.

Charlotte Wells’in duygusallığıyla büyüleyen filminde Sophie, babasının bildiği ve bilmediği yönlerini bağdaştırmaya çalışırken babasıyla yaptığı son tatile dair yirmi yıllık anıları, ilişkilerinin güçlü ve hüzünlü bir portesine dönüşüyor.

Cannes 2022 Eleştirmenler Haftası’nda French Touch Jüri Ödülü ve Deauville Amerikan Film Festivali’nde Büyük Ödül’ün sahibi olan Güneş Sonrası, özel gösterim ile 16 ve 23 Aralık’ta Pera Film’de!

Bu program kapsamındaki Pera Film gösterimleri indirimli müze giriş bileti ile izlenebilir. Biletler Biletix’ten veya Pera Müzesi resepsiyonundan temin edilebilir. Yasal düzenlemeler uyarınca aksi belirtilmediği sürece tüm film gösterimlerimiz 18+ uygulamasına tabidir.

Gösterim Takvimi

16 Aralık saat 20:00
23 Aralık saat 20:00

Aftersun Trailer

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir