Performans Sanatçıları ve Dansçılara Açık Çağrı

Performans Sanatçıları ve Dansçılara Açık Çağrı

Isaac Chong Waiʼnin “Geleceğin Provası: Lidersiz” başlıklı eserinin performansı için Tarabya Kültür Akademisi ve Zilberman İstanbul tarafından performans sanatçıları ve dansçılara açık çağrı yapıldı. Katılım için 30 Kasım 2020 Pazartesi son gün.

Isaac Chong Waiʼnin “Geleceğin Provası: Lidersiz” başlıklı eserinin performansı için Tarabya Kültür Akademisi ve Zilberman İstanbulʼun ortak prodüksiyonunun bir parçası olacak performans sanatçıları ve dansçılar aranıyor.

18 yaş alt sınırı olmakla birlikte, her yaştan başvuruyu kabul ediliyor. Doğaçlama deneyimi olan, beden hafızası güçlü, net bir sese sahip İngilizce konuşan adaylar tercih edilecektir. Performans video çalışması olarak kayda alınacaktır. Provalara ve performanslara katılım karşılığında ücret ödenecek olup adaylar e-posta veya telefon yoluyla görüşmeye çağrılacaktır.

“Geleceğin Provası: Lidersiz” toplumsal yapıyı inceleyen ve siyasal alanda gücün nasıl dağıtıldığına odaklanan bir çalışma olup lidersiz bir geleceğin hayalini kurar.

Katılım ve Şartlar

Casting günleri: 1 ve 2 Aralık 2020
Casting konumu: Zilberman Galeri, İstiklal Cad. No.163 Mısır Apartmanı K.3 D.10, Beyoğlu/İstanbul
Provalar, Fotoğraf ve Video çekimi: Aralık 2020
Performans günleri: 2021 Ocak ayının başları

Başvurmak için (boy ölçünüzün de yer aldığı) kendinize dair bilgileri ve fotoğrafları (varsa daha önceki çalışmalarınıza dair bağlantıları da ekleyerek) 30 Kasım 2020 gününe kadar zilberman@zilbermangallery.com adresine gönderebilirsiniz.

Fotoğraf: “Futures: Is the World Your Friend?” Provası (2018), Isaac Chong Wai, Performans, ACUD Galerie, Berlin. Fotoğraf: Tobias Koenig.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir