PİLEVNELİ’den Sanatsever ve Koleksiyonerlere Özel SunumPİLEVNELİ, 22 Aralık 2020 – 19 Şubat 2021 tarihleri arasında “Sunum Odası – I” başlıklı seçkiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Dolapdere’deki galeri mekanının birinci, ikinci ve üçüncü katlarında yer alacak “Sunum Odası – I”, 2021’e ertelenen Contemporary Istanbul fuarı için planlanan seçkiden yola çıkarak hazırlandı. Yalnızca randevu ile gezilebilecek “Sunum Odası – I”de, sanat meraklıları ve koleksiyonerler, farklı kuşaklardan sanatçıların çeşitli tekniklerle yapılmış eserlerini görebilecek.

Sunumda, PİLEVNELİ’nin temsil ettiği sanatçılar Erdoğan Zümrütoğlu, Ali Elmacı ve Tarık Töre’nin son dönem çalışmaları ve Bora Akıncıtürk, Refik Anadol, Hans Op de Beeck, Guy Bourdin, Daniel Firman, Johan Creten, Jan Fabre, Arik Levy, Şener Özmen, Tobias Rehberger, Tayfun Serttaş ve Ziya Tacir‘in eserlerinden bir seçki yer alacak. PİLEVNELİ’nin yeni temsil etmeye başladığı Defne Tesal’ın çalışmalarının yanı sıra Esra Gülmen, Tim Kent, Yıldız Moran ve Alp Öz’ün eserleri ilk kez gösterilecek.

Sunum BMW, Jotun, Samsung, MG International Fragrance Company ve Yunus Karma’nın iş birliğiyle gerçekleşiyor.

Görsel: Esra Gülmen,”People”, 160 x 125 cm, 225 gr. Hahnemühle kağıt üzerine Giclée baskı, 2020.

PİLEVNELİ Dolapdere
Yenişehir Mah. Irmak Cad. No:25, Beyoğlu/İstanbul

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.