Polo & Pan, GoGo Penguin, Hooverphonic ve Lil Zey’den Güzel Haberler!

Polo & Pan, GoGo Penguin, Hooverphonic ve Lil Zey’den Güzel Haberler!

Polo & Pan 2021’deki ilk şarkıları “Ani Kuni”yi eğlenceli bir animasyon videosuyla duyurdu. Sahnede Polo & Pan ismiyle tanınan ikili Paul Armand-Delille (Polo) ve Alexandre Grynszpan (Pan) 2013’ten beri her geçen gün dinleyici kitlesini daha da genişletmeyi başarıyor! Sevilen ikili 10 ay önce yayınladıkları “Feel Good” isimli parçalarıyla milyonları etkisi altına almıştı.

Polo & Pan yeni şarkıları için şunları söyledi: “‘Ani Kuni’ her yaş için oldukça eğlenceli bir parça. Çocukluğumuzun favorisi, nesiller boyu dinlenen Amerikan asıllı ninniye bir selam gönderme niteliği taşıyor.”

“Ani Kuni”yi dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için: https://UMGTurkey.lnk.to/polo-pan-ani-kuni

Videonun sanat yönetmenliğini Werlen Meyer stüdyosunun yardımlarıyla beraber Noemi Ferst ve Benjamin Moreau üstlendi. Video ve şarkının bir araya gelmesiyle 70’lere doğru umut dolu bir yolculuğa çıkacağınız su götürmez bir gerçek.

GoGo Penguin’in yeni albümü: “GGP/RMX”

GGP/RMX yaratıcı müzik grubu GoGo Penguin’in uzun süredir üzerinde çalıştığı bir konsept. Grubun 5. albümü “GoGo Penguin”in yarattığı hissiyatı dinleyicilerin zihninde yeniden uyandıran kendine has bir ustalık eseri niteliği taşıyor. Albüm, remix’in dönüştürücü etkisini gözler önüne sererken bir yandan da GGP’nin orijinal ve global tarafını ön plana çıkarıyor.

“GGP/RMX”i dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için: https://UMGTurkey.lnk.to/gogo-penguin-ggp-rmx

Machinedrum olarak da bilinen Amerikalı müzik yapımcısı Travis Steward yeni albüm için şunları söyledi: “Bir yapımcı olarak yapmayı en çok sevdiğim şeylerden biri elektronik seslerle akustik enstrümanların sentezi. GoGo Penguin “Automised” remix fikriyle geldiğinde, en sevdiğim şeylerden birini yapma fırsatının yanı sıra oldukça yetenekli müzisyenlerle böyle ileri görüşlü bir kompozisyon üzerinde çalışmak için de heyecanlandım.”

Hooverphonic’in yeni albümü: “Hidden Stories”

Belçikalı müzik grubu Hooverphonic, 10 parçadan oluşan yeni albümleri “Hidden Stories”i duyurdu.

“Hidden Stories”i dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için: https://UMGTurkey.lnk.to/hooverphonic-hidden-stories

Hooverphonic grup üyesi Alex Callier tüm prodüksiyon sürecini çok kısa sürede fakat oldukça yoğun ve verimli bir tempoda bitirdiklerini iletti. Grup bu sene Belçika’nın Eurovision temsilcisi olarak da adından sıkça söz ettirecek!

Lil Zey Equal Global Çalma Listesinde!

Yetenekli sanatçı Lil Zey dünyanın dört bir yanından başarılı kadın sanatçıları son ses dinlediğimiz “Equal Global” listesinde! Geçtiğimiz cuma yayımlanan, Luciano ile harikalar yarattığı “Elmas” isimli şarkısı listelerin zirvesine oturan sanatçı, üretimiyle göz dolduruyor!

Başarılı ve genç sanatçı Lil Zey Berklee College of Music’te şarkı sözü yazarlığı ve müzik yönetimi eğitiminin ardından kariyerine RedZone Entertainment şirketinde devam etti. Ardından Atlanta’da A&R kariyerini sürdürürken bir yandan da DJ’lik kariyerine adım attı. Türkiye trap dünyasında adından çokça söz ettiren genç sanatçı 18. Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri’nde “En İyi Şarkı”, “En İyi Düet Şarkı” ve “En İyi Rap/Hip Hop Müzik Sanatçısı” dallarında aday gösterildi.

Çalma listesine ulaşmak için: https://UMGTurkey.lnk.to/equal-global


1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir