Rasim Öztekin’in Eşiyle Aşkları ve Sanat Yaşamının Bilinmeyenleri Kitap Oldu

Geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun 5’inci kavuklusu ünlü aktör Rasim Öztekin’in eşi gazeteci Esra Kazancıbaşı Öztekin; hastalıkta sağlıkta el ele geçen yirmi yıllık beraberliklerini ve aşklarını anlatan bir kitap yazdı.

“Sonsuz Aşk… Rasim’im”
“Sonsuz Aşk… Rasim’im”

“Sonsuz Aşk… Rasim’im” isimli kitapta, ünlü oyuncunun film ve dizilerinin, kavuklu olduktan sonra yaşadıklarının perde arkasındaki hikayelerine de yer veriliyor.

Sağlık Adası Yayınları’ndan çıkan anı-biyografi ve kişisel gelişim türündeki “Sonsuz Aşk… Rasim’im”, günümüzde sevgiyi arayan, aşka hasret herkesin ruhunu aydınlatacak bir kitap.

Erkeklere güven duymakta sorun yaşayan bir genç kadının psikoloğuyla ve içsel konuşmalarıyla başlayan kitapta, ruhunu seveceği bir adamla yıllar sonra karşılaşmaları, aşkları, evlilik günleri anlatılıyor.

Meditasyon, Fheng Shui, imajinasyon ve olumlu düşünce gücü gibi kişisel gelişim yöntemlerinin Rasim-Esra Öztekin çiftinin yaşamına aşkı, sağlığı ve bereketi nasıl getirdiğine tanık olup, geleceğe daha umutla bakabileceksiniz. Fobilerimiz, hastalıklar dahil her türlü sorunda aşkın; iyileşme enerjisini ve yaşama sevincini ortaya çıkaran mucizelerine tanık olacaksınız.

Mutluluk dolu bir 20 yıl sonrasında sevdiği adamı aniden kaybeden Esra Kazancıbaşı Öztekin, yas sürecinin zorlu günlerinde “Kaybolan fiziksel bedendir. Ruhlar ölmez, Aşklar da bitmez” diyerek Sonsuz Aşk’larını anlatırken, sevdiğini kaybeden herkesin acılarına da ışık oluyor.

ALINAN HER KİTAP, RASİM ÖZTEKİN TİYATRO BURSU’NA KATKI SAĞLAYACAK!

Rasim Öztekin, kalp hastalığı nedeniyle Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun simgesi Kavuk’un 5’inci sahibi olduktan sonra tiyatro yapamamıştı. Kavuğu devrettiği gecenin gelirlerini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Rasim Öztekin Tiyatro Bursu’na bağışlayarak, tiyatroya sevdalı gençlere umut olmuştu. Halen 6 öğrenci bu bursla 4 yıllık tiyatro eğitimi görüyor.

Bursun sürdürülebilir olması için kitabın yazarlık gelirini ÇYDD Rasim Öztekin Tiyatro Bursu’na bağışlamaya karar verdiğini söyleyen Esra Kazancıbaşı Öztekin “Rasim, kalp hastalığı nedeniyle tiyatro sahnelerinden uzak kaldı. Kavuğun yeni sahibi olduktan sonra tiyatro yapamamak onu çok üzdü. Tek tesellisi kavuğu devir ettiği gecenin gelirleriyle 6 gencin tiyatro eğitimine ışık olmaktı. Bursu, daha geniş kitlelere ulaştırmak benim bundan sonraki misyonum. Bu yüzden kitabın yazarlık gelirini ÇYDD Rasim Öztekin Tiyatro Bursu’na bağışlamaya karar verdim. Rasim’in ruhunun da bunu hissedeceğine ve huzurlu olacağına eminim” diye konuştu.

“Sonsuz Aşk… Rasim’im”i tüm kitap evlerinden ve online kitapçılardan temin edebilirsiniz.


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir