Redhouse Kidz’den Yeni Kitap: “Senin Evin Benim Evim”Birbirinden başarılı resimli kitaplarıyla öne çıkan Marianne Dubuc’un okurlarını eğlenceli bir apartmanın renkli sakinleriyle tanışmaya davet ettiği “Senin Evin Benim Evim”, Redhouse Kidz etiketiyle raflarda!

“Senin Evin Benim Evim”
“Senin Evin Benim Evim”

Ödüllü çizer Marianne Dubuc’un hem yazıp hem resimlediği “Senin Evin Benim Evim” raflarda yerini aldı. 3 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden bu resimli öykü, birbirinden sıcak komşu evlere konuk olmaya davet ediyor hepimizi. Kitabın sayısız ayrıntıyla bezenmiş resimleri, okurlara aynı anda birçok yaşantıyı izleme fırsatı sunuyor.

Pek çok detayla süslenmiş sayfaların her birinde ayrı bir macera, farklı bir ev… Bisküvi Sokak, 3 Numara’da Küçük Tavşan’ın doğum günü kutlanacak. Tüm komşular davetli. Kirpi Ailesi, Tilki Ailesi, herkes muhteşem bir gün yaşamaya hazırlanıyor. Nezle olan Bay Ayı bile!

Doğum günü heyecanına kapılmış Küçük Tavşan, ona yardımcı olmaya çalışan kız kardeşi Küçük Lili ve doğum günü partisine davetli olan herkes tatlı bir telaş içinde. Akşama hepsi Tavşan Ailesi’nin evinde toplanacak, biz de sayfalardaki detaylarla dolu resimler sayesinde tüm hazırlıkları takip edebileceğiz. Komşuluk ve yardımlaşma temalarını işleyen “Senin Evin Benim Evim”, birbirinden güzel evlere konuk olmamızı sağlayacak kocaman bir davetiye niteliği taşıyor.

KÜNYE
Yazan ve Resimleyen:
Marianne Dubuc
Yayınevi: Redhouse Kidz
Çeviren: Şirin Etik
Türü: Çocuk Edebiyatı – Resimli Öykü
Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri
Ölçü: 24 x 30 cm
Sayfa Sayısı: 28
Cilt ve Kâğıt Bilgisi: Karton Kapak, 1. Hamur
Basım Tarihi: Ekim 2022
Fiyatı: 65 TL

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar