Renksiz, 22 Aralık Çarşamba Akşamı The Wall Saloon & Performance Sahnesinde!

Özlem AKPINAR YİĞİT ve Arda YİĞİT ikilisinden oluşan Renksiz, 2021 yılını ilgi çekici bir performans ile kapatmaya hazırlanıyor.

Şarkılarında rock ve elektronik öğeleri birlikte kullanmalarına alışık olduğumuz grup, 22 Aralık Çarşamba saat 20:00’da The Wall Saloon & Performance sahnesinde gerçekleştirecekleri konserde çok bilinen rock ve elektronik dans şarkıları ile kendi şarkılarını harmanlayarak hareketli ve eğlenceli bir repertuvar ile müzikseverlerle bir araya gelecek. Biletler konserden önce girişten temin edilebilecek.

Renksiz, 2018’den bu yana 7 single yayınladı. Bunlardan ilk ikisi Sarı Ev Müzik etiketiyle yayınlanmış olmasına rağmen grup daha sonra bağımsız olarak yola devam etmeyi tercih etti ve halen prodüksiyondan yayıma dek tüm süreci kendileri yürütüyorlar. Son yayınladıkları Ruhumuza Sessizlik başta olmak üzere Kalbimden ve Dursam Biraz adlı şarkılarında sert bir Bass veya Elektrogitar riffleri üzerine kurdukları soundlarını Gökyüzü’nde akustik elementlerle, Kül‘de sakin ve romantik bir ambiyansla ve vokallerde hem otantik hem de modern tekniği bir arada kullanarak zenginleştiriyorlar.


The Wall Saloon & Performance

Valide-İ Atik, Neşet Ömer Sk. 5-7/A, 34710 Kadıköy/İstanbul

1984 Lovech doğumlu. Fotoğraf çeker, sanatsever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.