Resim-Heykel-Fotogrametri Karma Sergisi Art On İstanbul’da Başladı

Art On İstanbul, Resim-Heykel-Fotogrametri Sergisi
Resim-Heykel-Fotogrametri Sergisi

Resim-Heykel-Fotogrametri adlı karma sergi Ali Dolanbay, Gürsel Soyel, Hüseyin Aksoylu, Koray Tokdemir, Oddviz, Onur Mansız ve Sencer Vardaman’ın işlerinden oluşan bir seçki.

Art On İstanbul, yılın son sergisi olan Resim-Heykel-Fotogrametri’de görsel bir harmoni oluşturan bilinçli seçimlerle, sergileme kavramını açık ve net bir yaklaşımla gözler önüne seriyor. Sergi boyunca, sergilenen eserler arasındaki uyum korunarak seçkide değişiklikler gözlenebilir. Sergide, Gürsel Soyel’in etkileyici resimleri, Ali Dolanbay’ın figüratif ve soyut arasında gidip gelen fırça darbeleri ve damlatma tekniği ile gerçekleştirdiği lekeler, Hüseyin Aksoylu’nun incelikli kompozisyonları, Koray Tokdemir’in psikocoğrafya üzerine çalışmaları, Oddviz’in öncü fotogrametrik sanal yerleştirmeleri, Sencer Vardarman’ın ilgi çekici arazi görüntülerin oluşan kompozisyonları ve Onur Mansız’ın hiperrealist yağlı boya resimlerini izlemek mümkün.

Resim-Heykel-Fotogrametri, Art On İstanbul’un Tepebaşı’ndaki mekânında 28 Ocak 2022‘ye kadar ziyaret edilebilir.

Ziyaret saatleri: Salı – Cumartesi | 10:00 – 18:30


Art On İstanbul

Meşrutiyet Cad. Oteller Sok. Hanif Binası 1/A Tepebaşı, 34430 Beyoğlu/İstanbul

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar