Sattas Reggaeband Yeniden Tamirane Akasya Sahnesinde!

Sattas
Sattas

Reggae müziğinin tartışmasız en önemli temsilcisi ve Türkiye’nin en eğlenceli müzik gruplarından birisi olan Sattas Reggaeband yeniden Tamirane Akasya sahnesinde!

Reggae müziğini kendine has tarzıyla buluşturan ve geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan grup, Bob Marley, The Wailers ve Count Ossie gibi birçok ismin parçalarına repertuvarında yer veren Sattas Reggaeband, İngilizce ve Türkçe müzik yapmanın yanı sıra sahnede kendi parçalarına da yer veren ve dans etmek ve eğlenmek için birebir grup olma özelliğini koruyor.

Reggae müziğinden uzaklaşmadan caz, ska, dub ve rock formlarını bir çatı altında ustaca buluşturmayı başaran Sattas, 10 Temmuz Cumartesi akşamı Tamirane Akasya’da! Yaratıcı yorumları, yüksek tempoları ve izleyici ile kurdukları müthiş etkileşim ile dinleyicilerini eğleneceye doyuruyor!

Dünya mutfağından lezzetleri ve nitelikli sahne programı ile Anadolu yakasının en ortak noktası Akasya’da Zuhal Müzik işbirliği ile gerçekleşecek olan keyif dolu deneyim alanında sizleri ağırlayan Tamirane, iyi müzik ve iyi yemek ile ruhları tamir etmeye devam ediyor.

10 Temmuz Cumartesi günü özlediğimiz konserler ve müthiş kokteyller ile Anadolu yakası Akasya Tamirane’de gerçekleşecek konser için kapılar 19.30’da açılacak.

1984 Lovech doğumlu. Fotoğraf çeker, sanatsever.