Seda Mete, 80’ler ve 90’lar İle Tamirane Akasya Sahnesinde!

Seda Mete, 80’ler, 90’lar yabancı ve Türk pop müziğinden şarkılarla 18 Şubat Cuma akşamı ilk kez Tamirane Akasya sahnesinde!

Seda Mete
Seda Mete

Birçok ünlü sanatçıya albümlerinde ve sahnelerinde vokal olarak eşlik eden Seda Mete, “İstanbul Şarkıları” adlı eski İstanbul parçalarının “Caz, Rock, Pop, Senfonik,Folklorik,Türk Sanat Musikisi” olarak 6 değişik müzik tarzında yorum ve aranje çalışmasındaki dev kadroda ‘Rock’ tarzındaki albümde 22 parçayı seslendirdi.

Her mevsime göre yenilenen menüsü ve keyifli sahne programı ile Anadolu yakasında Akasya içerisinde, Zuhal Müzik işbirliği ile keyif dolu deneyim alanında, Avrupa yakasında ise Uniq İstanbul içerisinde üç tarafı ormanlarla çevrili mekanında sizleri ağırlayan Tamirane, iyi müziği lezzet ve konforlu bir ambiyans ile buluşturmaya devam ediyor.

‘Kırık Plak’adı altında 70’li yılların o nostaljik havasını, kültürünü, kostümleri ve sahnesiyle, ekip arkadaşları ile birlikte yer alarak canlandıran Seda Mete’yi, kendine has yorumu ve göz alıcı sahne enerjisiyle izlemek için hemen rezervasyon yaptırabilirsin.


TAMİRANE AKASYA

Acıbadem Mahallesi Çeçen Sokak Acıbadem Üsküdar İstanbul

1984 Lovech doğumlu. Fotoğraf çeker, sanatsever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.