Sekiz DJ’den 12 Saatlik Performans

Sekiz DJ’den 12 Saatlik Performans


Yeni sezonuna #mesafeliamabirlikte mottosuyla başlayan Zorlu PSM, sahnelerindeki etkinliklerin yanı sıra; yepyeni dijital serilerle de çeşitli platformlardan sanatsevere ulaşmaya devam ediyor. Join & Blend katkılarıyla gerçekleşen ve yerli sahneden sekiz DJ’in toplam 12 saatlik setini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan proje, 7 Kasım’da Zorlu PSM Youtube kanalında dinleyicilere hem görsel hem de işitsel, unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Yeniden mekana dönerek, salonlarında sahnelenecek yeni gösteri ve oyunların müjdesini veren Zorlu PSM bir yandan, 8. sezon takvimine yepyeni dijital seriler de ekliyor.

Sekiz DJ’den 12 saatlik DJ Set Serisi…

“Join & Blend presents Local Sounds” popüler ve tecrübeli isimlerden oluşan sekiz yerli DJ’in toplam 12 saatlik performansını izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. DJ setleri kapsamında jazzy house ve disco müziklerini bir araya getiren New York ve İstanbul çıkışlı DJ Garan Garan; indie-dance, new wave, electronica ve leftfield türlerinden ilham alan DJ/Prodüktör Günce Acı; synth pop, dreamwave, synthwave tarzlarında müzikler üreten Orhan Yılmaz ve Meriç Erseçgen’den oluşan Mind Shifter; techno, minimal, electro gibi müzik tarzlarını harmanlayan yenilikçi stiliyle öne çıkan (((emre))); ethnic house, electronica ve chillout seçimleri ile göze çarpan Aslı Köse; world music ve house müzikleri setlerinde harmanlayan Ata Günay, Aytek Erdem ve Semih Ergün üçlüsünden oluşan Avangart Tabldot; tech house ve minimal tech parçalarını birleştiren dinamik tarzıyla dikkat çeken Şirin Ediger; çağdaş, deneysel ve yüksek enerjili distopik setleriyle tanınan Zozo’nun performansları yer alacak.

Hem görsel hem de işitsel olarak tatmin edici 12 saatlik bu unutulmaz performansları kaçırmamak için 7 Kasım saat 13:00’dan itibaren Zorlu PSM Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Programın detayları ise şu şekilde;

13:00 – Garan Garan
14:30 – Aslı Köse
16:00 – Avangart Tabldot
18:00 – Şirin Ediger
19:30 – Mind Shifter
20:30 – Günce Acı
22:00 – Zozo
23:30 – (((emre)))

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.