Semaver Kumpanya Mayıs Programı

“Semaver Kumpanya anlatmak için var. Masallar anlatmak için” – Işıl Kasapoğlu

Semaver Kumpanya 19. sezonunda! İki yeni oyunla Çevre Tiyatrosu MAYIS ayında yine dopdolu!

Serkan Keskin’in çok konuşulan performansıyla “Cimri”, İbrahim Selim, Sarp Aydınoğlu ve Serkan Keskin’in birlikte genç ve kalabalık bir ekiple sahne aldığı antik oyun “Kuşlar” ve romantik nostaljik oyunumuz ” Mağrur Fil Ölüleri” ile Mayıs ayında Çevre Tiyatrosu’nda. Shakespeare’nin yazdığı büyük ilgi gören yeni oyunumuz “Cardenio” ve Mayıs ayında Prömiyer’ini yaptığımız “Herkül ve Auigas’ın Ahırı” oyununu oynamaya devam edeceğimiz MAYIS ayında sizlere yine dopdolu bir program yaptık!

Biletler Biletix sayfasında ve Semaver Kumpanya gişesinde.

“Herkül ve Augias’ın Ahırı – Medeniyetin Bokla İmtihanı”
“Herkül ve Augias’ın Ahırı – Medeniyetin Bokla İmtihanı”

Herkül ve Augias’ın Ahırı

Yıllar sonra ilk kez bir Dürrenmatt eseri sahneleyecek olan Semaver Kumpanya “Herkül ve Augias’ın Ahırı” ile seyirci karşısında.“Herkül ve Augias’ın Ahırı” 15 Mayıs 20:00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde ve 25 Mayıs Çarşamba 20:30’da Semaver Kumpanya Çevre Tiyatrosu’nda!

Mağrur Fil Ölüleri
Mağrur Fil Ölüleri

Mağrur Fil Ölüleri

“Mağrur Fil Ölüleri”, akıcı rejisi ve temposu yüksek oyunculuklarıyla izleyenleri nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. “Mağrur Fil Ölüleri” 27-28 Mayıs 20:30’da Semaver Kumpanya Çevre Tiyatrosu’nda!

Cardenio
Cardenio

Cardenio

Ne şaşkınlığınıza ne de kahkahalarınıza hakim olamayacaksınız! W. Shakespeare’in yazdığı yeni oyunumuz “Cardenio”, 22 Mayıs 20:30’da Semaver Kumpanya Çevre Tiyatrosu’nda!

Semaver Kumpanya Mayıs Programı
“KUŞLAR” oyun provasından

Kuşlar

Aristofanes’in klasik eseri “Kuşlar” oyunu Semaver Kumpanya tadında, modern bir uyarlama ve sahnelemeyle, kalabalık bir kadroyla, seyirci karşısına çıkıyor. “Kuşlar” 19 Mayıs Perşembe 20:30’da Semaver Kumpanya Çevre Tiyatrosu’nda!

Cimri
Cimri

Cimri

Serkan Keskin’in çok konuşulan “Harpagon” yorumu ile Moliere’in “Cimri”si 13-14 Mayıs 20:30’da Çevre’de. 16-17 Mayıs Cuma 20:30’da DasDas’da ve 20 Mayıs Cuma 20:30’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde olacak!

Masal Masal İçinde

Işıl Kasapoğlu’nun yazdığı ve Semaver Kumpanya’nın yeniden sahneleyeceği kukla oyunu “Masal Masal İçinde” Çevre Tiyatrosu sahnesinde! “Masal Masal İçinde” 29 Mayıs Pazar 14:00’da Semaver Kumpanya Çevre Tiyatrosu’nda!


1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir