Semaver Kumpanya’nın 19. Sezonunu Yine Dopdolu Geçecek!

Çevre Tiyatrosu’nun ev sahipliği yaptığı Semaver Kumpanya 19. sezonuna tüm pandemi önlemlerini alarak tiyatroseverlerle Kasım ayında buluşmaya başlıyor.

Semaver Kumpanya, yeni sezonunda Serkan Keskin’in çok konuşulan performansıyla “Cimri” oyunu ve nostaljik oyun “Mağrur Fil Ölüleri” ile kaldığı yerden devam ediyor. Shakespeare’nin yazdığı büyük ilgi gören yeni oyunu “Cardenio” oynamaya devam edek olan başarılı ekip Kasım ayında yine dolu programla tiyatro izleyicisiyle buluşmaya hazır.

Biletler Biletix sayfasında ve Semaver Kumpanya gişesinde. Programı görüntülemek için tıklayınız.

Mağrur Fil Ölüleri
Mağrur Fil Ölüleri

Mağrur Fil Ölüleri

“Mağrur Fil Ölüleri”, akıcı rejisi ve temposu yüksek oyunculuklarıyla izleyenleri nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. “Mağrur Fil Ölüleri” 26 Kasım 20:30’da Semaver Kumpanya Çevre Tiyatrosu’nda sahnelenecek. Ayrıca 27 Kasım 20:30’da Profilo Kültür Merkezi-Batı Ana Sahne’de olacak.

Cardenio
Cardenio

Cardenio

Ne şaşkınlığınıza ne de kahkahalarınıza hakim olamayacaksınız! W. Shakespeare’in yazdığı yeni oyunu “Cardenio”, 19-20 Kasım 20:30’da Semaver Kumpanya Çevre Tiyatrosu’nda!

Cimri
Cimri

Cimri

Serkan Keskin’in çok konuşulan “Harpagon” yorumu ile Moliere’in “Cimri”si 12-13 Kasım 20:30’da Semaver Kumpanya Çevre Tiyatrosu’nda. 17 Kasım 21:00’da Maximum Uniq’de ve 28 Kasım 20:30’da Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi’nde olacak!

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.