Sinemada Müzik Neden Önemli? Rahman Altın Anlatıyor


Sinemada Müzik Neden Önemli?
Beyoğlu Sinema Sınıfı – Sinemada Müzik Neden Önemli? Rahman Altın Anlatıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığı’nın gerçekleştirdiği “Beyoğlu Sinema Sınıfı” söyleşileri, opera sanatçısı ve besteci Rahman Altın ile devam ediyor.

Beyoğlu’ndaki kültür sanat çalışmalara ivme kazandırmak için İBB’nin gerçekleştirdiği etkinlikler çerçevesinde 20 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’de Cercle d’Oirent’de sinema ve müzik meraklılarıyla bir araya gelecek Rahman Altın, katılımcılara sinemada müziğin neden önemli olduğunu ve görüntü ile müziğin birlikteliğini anlatacak.

Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da önemli projelerde imza atan Altın, kendi başarı hikayesi üzerinden katılımcılara deneyimlerini aktaracak, sektörün zorluklarını ve krizlerle nasıl başa çıkılacağının ip uçlarını verecek.

Bilgi aktarımı odaklı açık sınıf özelliği taşıyan etkinlikler önümüzdeki ay yine Beyoğlu’nda edebiyat başlığında düzenlenecek.

Etkinlikle ile ilgili ayrıntıları @İBB Kültür Sanat Instagram, İBB Kültür Sanat Facebook, ibb_kultur Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir