SQUST’ın, Duygu Yıldırım Vokalistliğindeki “Benim Ol” Teklisi Yayında

SQUST’ın, Duygu Yıldırım Vokalistliğindeki “Benim Ol” Teklisi Yayında

Alışılagelmişin dışındaki sahne konseptleri ile elektronik müzikte fark yaratan SQUST’ın, Duygu Yıldırım vokalistliğindeki “Benim Ol” isimli yeni teklisi Alim Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

2016 yılında ikili olarak bir araya gelen ve tarzlarıyla elektronik dans müziğine yeni bir soluk getiren SQUST, Benim Ol isimli yeni teklisini müzikseverlerle buluşturdu. Türkçe ve yabancı şarkıları kendi düzenlemeleri ve tarzlarıyla icra eden SQUST’ın Duygu Yıldırım vokalistliğindeki yeni teklisinin klibi de ilk gösterimini 2 Nisan Cuma akşamı 21.00’da SQUST YouTube kanalında yaptı. Fark yaratan tarzlarını elektronik müziğin canlı dünyasıyla buluşturan grubun yeni teklisi ve klibi büyük beğeni topladı.

Electro House, Future House, Club House, R&B ve Deep House müzik türlerinde performans sergileyen SQUST’ın yeni teklisi Benim Ol’un söz ve müziği kendilerine ait. Vokalde Duygu Yıldırım’ın olduğu yeni teklinin mix’i Utku Ünsal, mastering’i ise Emre Kıral imzası taşıyor. Şarkının klibi ise başarılı tiyatro sanatçısı Behzat Uygur ile aynı adı taşıyan müzisyen oğlu Behzat Uygur yönetmenliğinde çekildi.

Şarkıyı Dinlemek için: https://backl.ink/145532313

Benim Ol
Yapım: Alim Yapım
Söz & Müzik: SQUST
Vokal: Duygu Yıldırım
Vokal Koçu: Nilüfer Çelik
Mix: Utku Ünsal
Mastering: Emre Kıral
Kayıt: Ozinga Production

Klip Künye:
Yönetmen: Behzat Uygur
Prodüksiyon: Junior Video Production
Post Prodüksiyon: Junior Post Production
Görüntü Yönetmeni: Celal Burak Özgül
Prodüksiyon Amiri: Evren Türk
Makyaj Artisti: Mehveş Tecimer


1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir