Zaman: 4 August, 2020

Step Istanbul Kasım’da Taksim 360’da


“Sanat herkesin hayatının bir parçası olmalıdır” fikriyle yola çıkarak gerçekleştirilen Step Istanbul, 18-22 Kasım 2020 tarihleri arasında, yeni mekanı Taksim 360’da gerçekleştirilecek.

Bu yıl Ford Otosan ortak sponsorluğunda ikinci kez gerçekleştirilecek olan Step Istanbul, kasım ayında, GAP İnşaatın mekan sponsorluğunda, Beyoğlu Tarlabaşı’nın kentsel dönüşüm projesi Taksim 360’da düzenlenecek.

Genç ve dinamik galerileri, sanat inisiyatiflerini ve sanatçı kolektiflerini bir araya getiren Step Istanbul, fiyat aralığı 500 TL’den başlayarak 20.000 TL’yi aşmayacak şekilde özenle seçilmiş eserleri sergileyerek erişilebilir sanat için yeni bir platform oluşturmayı hedefliyor.

Step İstanbul’a katılım gösteren galeriler:
Anna Laudel Gallery, Art On İstanbul, ART50, C.A.M. Gallery, Carre D’artistes, Ekav ARTtv Store, Ferda Art Platform, Galeri Binyıl, Galeribu, Galeri Diani, Galeri FE, Galeri/Miz, Galeri 77, Gallery Rooms, Mixer, Mona Art Gallery, M2 Project, Paper Street Co., PG Art Gallery, Red Art Gallery, SANATORIUM, Versus Art Project, Vision Art Platform, x-ist

Step İstanbul
Sanat herkesin hayatının bir parçası olmalıdır amacıyla yola çıkarak gerçekleştirilen Step Istanbul, ziyaretçilerini, aile ve arkadaşlarıyla yaratıcı ve sanat dolu bir zaman geçirmeleri için harika bir fırsat sunan etkinliktir. Step Istanbul, ziyaretçilerin konuksever ve rahatlatıcı ortamın keyfini kişisel sanat alımı deneyimleri ile çıkarttığı bir yandan da sanat dünyası hakkında merak edilen her konunun gündeme alındığı konuşma programlarına katıldığı bir sanat etkinliğidir.

Taksim 360
Tarlabaşı Bulvarı, No:150-170 Beyoğlu/İstanbul

Nil Has

1988, İstanbul doğumlu. Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi mezunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir