Şubat’ta Sanat ve Antikanın Büyüsü Herkesi Saracak

Şubat'ta Sanat ve Antikanın Büyüsü Herkesi Saracak

İAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı İAAF İSTANBUL, 18-21 Şubat 2021’de kapılarını ikinci kez açacak.

İAAF İSTANBUL Pandemi’nin bitişi ile birlikte sanat ve antika severleri buluşturacak. Fuarda, yerli ve yabancı sanatçılara ait resim, heykel, baskı ve fotoğraf gibi sanatsal üretimler ve yapıtlardan oluşan koleksiyon seçkileriyle katılan çok sayıda ulusal ve uluslararası galeri ve ülkemizin ünlü antikacılar yer alacak.

İlk senesinde yaklaşık otuz bin (30.000) ziyaretçi tarafından ziyaret edilen İAAF İSTANBUL ikinci edisyonunda sanat ve antika severlere büyülü bir fuar yaşatmayı amaçlıyor. Ön gösterim gününde geçtiğimiz yıl olduğu gibi Gülsin Onay‘ın piyano resitali ile başlayacak İAAF İSTANBUL’da, ikinci gün Anjelika Akbar sahne alacak. Fuarın her gününde sanatın birçok dalında etkinliklerin yapılacağı İAAF İSTANBUL ziyaretçilerini hoş sürprizler bekliyor.

WHO’S NEXT yeni konsepti ile umut veren sanatçıların da yer alacağı özel bölüm de belirli sayıda yeni sanatçı yer alacak ve sanatseverlerin yeni yeteneklerle buluşmasına ve yeni isimlerin çalışmalarını sergilemesi için bulunmaz bir platform olacak.

Sanat, iş ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerinde oluşan bir danışma kurulunun titiz çalışması ile Şubat 2021’e hazırlanan İAAF İSTANBUL SANAT VE ANTİKA FUARI 18–21 Şubat 2021‘de İstanbul Kongre Merkezi‘nde Demos Fuarcılık tarafından düzenlenecek. Ayrıntılı bilgi için iaafistanbul.com adresini ziyaret edilebilirsiniz.


1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir