Taha Gürbüz’ün Yeni Şarkısı “Hiç Halim Yok” Yayında!

Müzikseverlerin bağımsız müzik sahnesinden tanıdığı Taha Gürbüz’ün, önümüzdeki aylarda bir albümde toplayacağı projesinin “Hiç Halim Yok” isimli ilk teklisi 29 Nisan Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini aldı. Şarkının klibi ise aynı gün sanatçının YouTube kanalında yayınlandı.

Taha Gürbüz
Taha Gürbüz

Bağımsız müzik sahnesinin sevilen isimlerinden Taha Gürbüz, önümüzdeki aylarda bir albümde toplayacağı şarkıların yer aldığı projesinden ilk şarkısı Hiç Halim Yok’u 29 Nisan Cuma günü müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkının klibi ise aynı gün sanatçının YouTube kanalında yayınlandı.

Hayatın kaosundan ve mecburiyetlerinden bıkmış bir adamın, kendini çok yorgun hissetmesine rağmen, derdini ve duygularını enerjik bir şekilde anlatmasını konu alan şarkı, sevimli bir isyan barındırıyor.

Sözü, müziği ve düzenlemesi Taha Gürbüz’e ait olan, tüm kayıtları müzisyenin home stüdyosu ve Müzikal İşler Stüdyosu’nda tamamlanan “Hiç Halim Yok”un mix ve mastering’ini Pinhani grubundan tanıdığımız Eray Polat üstlendi. Hiç Halim Yok’un fotoğraf çekimlerini ise fotoğraf sanatçısı Ali Kaleli gerçekleştirdi. Bağımsız müzisyen, yeni şarkısı için Umut Can Sevindik yönetmenliğinde Galata ve Karaköy sokaklarında çektiği klibi de YouTube kanalında müzikseverlerin beğenisine sundu.

Hiç Halim Yok, 29 Nisan Cuma gününden itibaren tüm dijital platformlarda dinleyici ile buluştu.

Müzikseverlerin bağımsız müzik sahnesinden tanıdığı Taha Gürbüz, 2017 yılında ilk solo albümü Manyak’ın ardından, 2018 yılından beri yayınladığı EP ve eklileri müzikseverlerin beğenisine sunuyor.


Hiç Halim Yok

Söz – Müzik / Düzenleme: Taha Gürbüz
Synths / Keyboards / Akustik gitar: Taha Gürbüz
Davul: Caner Koyuncu
Org: Alpay Vural
Bas gitar: Volkan Topakoğlu
Trompet: Ege Cengiz
Geri Vokal: Çiğdem Doğmuş, Alpay Vural
Mix & Mastering: Eray Polat
Yapım: Taha Gürbüz
Yayın: JokerStore
Fotoğraf: Ali Kaleli
Klip Yönetmen: Umut Can Sevindik
Menajer / Basın İletişim: İnci Şirin


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir