Tamino Bir Kez Daha +1 Sunar: Gezgin Salon’un Konuğu OluyorTürkiye’de ilk defa 2018’de Salon İKSV’de konser veren ve 2022 yazında da +1 Sunar: Gezgin Salon Festivali’ndeki performansıyla seyirciyi büyüleyen Tamino, 18 Şubat’ta bir kez daha +1 Sunar: Gezgin Salon kapsamında Volkswagen Arena’da. Biletler 8 Aralık Perşembe günü başlayacak İKSV Lale Kartlılara özel öncelikli ve indirimli satışların ardından 9 Aralık Cuma Passo’da genel satışa açılacak.

Tamino
Tamino

+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali’ndeki performansıyla ve sahnedeki varlığıyla seyircilere unutulmaz bir konser yaşatan Tamino, yoğun istek üzerine bir kez daha +1 coşkuyla Gezgin Salon’a konuk oluyor. Bu sefer Tamino’nun yeni albümüyle başrole yükseleceği konser, 18 Şubat’ta Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek.

Yaşının ötesinde bir bilgelik taşıyan “Indigo Night”, “Habibi” gibi şarkılarıyla dinleyenleriyle sıkı bir bağ kurmayı başaran Tamino’nun 23 Eylül’de piyasaya sürdüğü ikinci albümü “Sahar”ın yankıları büyüyerek devam ediyor. Mısır’ın en ünlü şarkıcılarından ve film yıldızlarından Muharrem Fouad’ın torunu olan Tamino, yine sınır tanımadığı ve zamansızlığa aday bu albümde kendi aile tarihçesi ile Ortadoğu ve Avrupa’nın folk ve rock müzik gelenekleri arasında seyahat ediyor.

İlk albümü “Amir”in uluslararası başarısını izleyen “Sahar”, Tamino’nun Antwerp’teki dairesinde doğdu. Gitar ve piyano çalmakta zaten usta olan sanatçının Suriyeli bir mültecinin eğitmenliğinde çalmaya başladığı ut, yazdığı yeni şarkılara ve yakaladığı melankolik evrene damgasını vurdu. Radiohead’in basçısı Colin Greenwood, prodüktör ve ses mühendisi PJ Maertens ve davulcu Ruben Vanhoutte de albüme katkı sundu.

+1 Sunar: Gezgin Salon Tamino konseri biletleri 9 Aralık Cuma günü satışa çıkıyor. Festival biletleri 8 Aralık’ta başlayacak Lale Kart üyelerine özel indirimli ön satış döneminin ardından, 9 Aralık Cuma günü 10.30’dan itibaren passo.com.tr internet sitesi üzerinden ve İKSV ana gişeden (pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında) genel satışa sunulacak. İKSV Kurucu Sponsoru Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle hayat geçirilen Eczacıbaşı Genç Bilet projesi kapsamında, sınırlı sayıda öğrenci bileti 10 TL’den satışa sunulacak.

Tamino konserinin 1. Avantajlı dönem biletleri 1000 TL (Sahne Önü Ayakta), 650 TL (Saha İçi Ayakta), 550 TL (Tribün 1. Kategori), 450 TL (Tribün 2. Kategori), 350 TL (Tribün Kısıtlı Görüş) ve 10 TL (Eczacıbaşı Genç Bilet) fiyatlarıyla Passo satış kanallarının yanı sıra İKSV ana gişeden temin edilebilecek.

Üyelikleriyle İKSV’nin sene boyunca gerçekleştirdiği tüm etkinlikleri destekleyen Lale Kart üyeleri, festival biletlerini indirimli fiyatlarla ve öncelikli olarak alabilecek. Biletler, Siyah ve Beyaz Lale Kart üyeleri için 8 Aralık Perşembe 10.30’da, Kırmızı Lale Kart üyeleri için ise aynı gün saat 14.30’da satışa sunulacak. Siyah ve Beyaz Lale Kart üyeleri biletlerini yer seçme opsiyonuyla passo.com.tr üzerinden veya kendilerine gönderilen rezervasyon formu aracılığıyla %25 indirimle satın alabilecek. Kırmızı Lale Kart üyeleri ise %15 oranında indirime sahip olacak.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir