Taylor Adams’ın Gerilim Türündeki Yeni Romanı “Mesafe” Raflara ÇıktıGerilim türünü ustaca eserlerinde işleyen Taylor Adams, çok satanlar listesine giren ve yakın zamanda beyaz perdeye uyarlanan “Çıkış Yok” kitabının ardından “Mesafe” adlı yeni romanıyla Pena Yayınları etiketi ile okurlarla buluşmaya devam ediyor.

"Mesafe" Kapak
“Mesafe” Kapak

Yönetmen ve yazar Taylor Adams, gerilim türündeki romanlarından elde ettiği başarıların ardından kaleminden çıkan yeni eseriyle kitaplıklardaki yerini almaya başladı. Adams, yeni bir sayfa açmaya karar verip tüm geçmişlerini arkalarında bırakarak yola koyulan James ve Elle Eversman çiftinin Mojave Çölü’nde beklenmedik bir şekilde araçlarının bozulmasıyla başlayan hikâyeyi etkileyici bir dille edebiyat severlere aktarıyor. Genç çift; hiçbir korunaklı alanı olmayan, telefon sinyalinin çekmediği ve çok az sularının kaldığı ıssız bir arazide mahsur kalmalarının ardından keskin bir nişancının ortaya çıkmasıyla da beraber bu gizemli kişinin hedef tahtası haline geliyorlar.

Çölün Ortasında Geçen Sürükleyici Bir Gerilim Romanı

Öykü, yer yer karanlık bazense adrenalin dolu bir durumun içinde kalan ana karakterlerin yaşanan olaylar silsilesinin ardından girdikleri tehlikeli çıkmazın içinden çıkmaya çalıştıkları bir girdap halini alarak sürükleyici bir okuma deneyimi yaşatıyor.

“Mesafe” Hakkında

Tüm geçmişlerini geride bırakıp yeni bir hayata başlamaya karar veren James ve Elle Eversman çiftinin otomobili Mojave Çölü’nde gizemli bir şe­kilde bozulur. Çok az suları vardır ve telefonları da sinyal almıyordur. Ayrıca bir keskin nişancının da hedefindedirler.

Açık bir arazide, bozuk arabalarının arkasına sıkı­şıp kalırlar. Ne kaçacak yerleri ne de yardım ede­cek birileri vardır. Böylesi bir durumda hayatta kalmaları mümkün olabilir mi?

Taylor Adams Hakkında

2008 yılında, yönetmenliğini yaptığı çok beğenilen And I Feel Fine adlı kısa filmle prestijli Edmund G. Yarwood Ödülü’ne hak kazandı. Doğu Washington Üniversitesi’nden mezun oldu. Yönetmenlik çalışması Seattle Gerçek Bağımsız Film Festivali’nde gösterildi ve yazıları KAYU-TV’nin Fox Life Blog’unda yer aldı. Taylor, Washington

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir