Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları’nda 30-31 Ağustos Oyunları

Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları’nda 30-31 Ağustos Oyunları

Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları’nın, Anadolu Efes’in desteklediği Caddebostan programı, Caddebostan Sahil Amfi Tiyatro’da 30 Ağustos Pazartesi akşamı Kuzgun Yapım’ın sahneleyeceği “Tuna Kıvrımı”, 31 Ağustos Salı akşamı ise Kadıköy Emek Tiyatrosu’nun sahneleyeceği “Herkes Kocama Benziyor” oyunlarıyla sona erecek. Tiyatroseverlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları, eylül ayında ise Ataşehir Deniz Gezmiş Parkı Amfi Tiyatro’da zengin bir programla devam edecek. Başlama saati 21.00 olan oyunların biletleri ve farklı kategorilerdeki destek biletleri Mobilet üzerinden satışta!

Özel tiyatrolarla seyircileri 2 Ağustos-25 Eylül 2021 tarihleri arasında parklarda buluşturan Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları, Fenerbahçe Parkı’nda sahnelenen çocuk oyunlarının ardından ay sonuna kadar Caddebostan Sahil Amfi Tiyatro’da kurulan Anadolu Efes Mavi Sahne’de, eylül ayında ise Ataşehir Deniz Gezmiş Parkı Amfi Tiyatro’da yetişkin oyunlarına ev sahipliği yapıyor. Ataşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi’nin katkıları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin mekân desteğiyle düzenlenen etkinliğin 17 Ağustos’ta başlayıp 31 Ağustos’a kadar devam eden Caddebostan programını Anadolu Efes destekliyor.

30-31 AĞUSTOS’TA CADDEBOSTAN’DA, EYLÜL AYINDA ATAŞEHİR’DE

Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları’nın, Anadolu Efes’in desteklediği Caddebostan programı kapsamında 30 Ağustos Pazartesi akşamı Kuzgun Yapım’ın komedi oyunu “Tuna Kıvrımı”, 31 Ağustos Salı akşamı ise Kadıköy Emek Tiyatrosu’nun trajedi-dram türündeki “Herkes Kocama Benziyor” oyunu Caddebostan Sahil Amfi Tiyatro’da sahnelenecek. Başlangıç saati 21.00 olan oyunların biletleri Mobilet’ten temin edilebiliyor.

Seyircileri tiyatronun iyileştirici gücüyle açık havada buluşturan Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları, eylül ayında Ataşehir Deniz Gezmiş Parkı Amfi Tiyatro’da sahnelenecek 15 yetişkin oyunuyla devam edecek.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir