Tiyatro Kooperatifi’nden #BizdeYerinAyrı Seyirci Destek Programı

#BizdeYerinAyrı seyirci destek programı tüm tiyatroseverleri özel tiyatrolar için dayanışmaya çağırıyor! COVID-19 salgını nedeniyle bütün gelirleri kesilen ve zor günler geçiren özel tiyatrolara katkı sağlanabilmesi için Tiyatro Kooperatifi tarafından, #BizdeYerinAyrı başlığı altında bir seyirci destek programı başlatıldı. “Şimdi ayrı olsak da #BizdeYerinAyrı” sloganıyla tiyatroların seyircilerine olan özlemini dile getiren destek programına katılım sağlayan tiyatroseverler, yeni sezonda tiyatrolarda yerlerini önden alarak bugünden tiyatroların, tiyatro oyuncularının ve tiyatro emekçilerinin yanında olabiliyor. Değişik şeçenekler halinde hazırlanan destek programının paketlerine mobilet.com sitesinden erişilebiliyor.

COVID-19 salgını nedeniyle seyircisinden uzak kalan özel tiyatrolar, zor günler geçiriyor. Mesleki alanda özel tiyatroları temsilen, tiyatro sektöründeki tüm üretim ve uygulama süreçlerinin iyileştirilmesi amaçları arasında olan Tiyatro Kooperatifi, #BizdeYerinAyrı başlıklı seyirci destek programını hayata geçirerek bu zor dönemde tiyatro sektörüne destek olmayı amaçlıyor. Destek programına katılan tiyatroseverler, birçok sahnenin yeni sezon oyunlarından hem yerlerini ayırtmış oluyor hem de bugün sektörün yanında oluyor.

Seyirci Paketleri
Farklı ücretlerde birçok paket sunarak herkesin tiyatroya destek olabilmesine imkân sağlayan #BizdeYerinAyrı programına ait paketler, hem bireyler hem de kurumlar tarafından satın alınabiliyor. Paketleri satın alanlar, 30 Haziran 2021 tarihine kadar, programa dahil olan tiyatroların sahnelediği oyunlara bugünden rezervasyon yaptırabiliyor.

Yirmiden fazla tiyatronun destek verdiği kapmanyada; Tiyatro Sever (100TL), Tiyatro Dostu (250TL), Tiyatro Müdavimi (500TL), Tiyatro Tutkunu (1.000TL), Tiyatro Sevdalısı (2.500TL), Tiyatro Meftunu (5.000TL), Tiyatro Aşığı (10.000TL) olarak belirlenen paketlerden birini seçerek dilediğiniz sahnedeki oyunlara yerinizi bugünden ayırtabilirsiniz.

Program hakkında detaylı bilgi için mobilet.com & bizdeyerinayri.com tıklayınız.

Kampanyaya katılan tiyatrolar:
Altkat Sanat Atölyesi, Altsahne, Ankara Birlik Tiyatrosu, Asmalı Sahne, Baba Sahne, Balkonda Sanat, DasDas, GalataPerform, ikincikat, Kadıköy Theatron, Levent Üzümcü Tiyatrosu, NoAct Sahne, ÖyküSahne, TiyatroAçıkça, Tiyatro Yeniden, Tatavla Tiyatro, Tatavla Sahne, Tiyatro BeReZe, Tiyatro D22, Tiyatro Dalga, Tiyatro Öteki Hayatlar, Yolcu Tiyatro, Gaca Tiyatro, K! Kültüral Performing Arts ve Pangea-UNIQ.

bizdeyerinayri.com
Instagram: @bizdeyerinayri
Twitter: @bizdeyerinayri
Facebook: @BizdeYerinAyri
Youtube: Tiyatro Kooperatifi

tiyatrokooperatifi.org
info@tiyatrokooperatifi.org
Instagram: @tiyatrokooperatifi
Twitter: @TiyatroKoop
Facebook: @tiyatrokooperatifi

#BizdeYerinAyrı // Tiyatro Kooperatifi

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.