Tiyatro Medresesi’nde Online Kış Programı Başlıyor

Performans Araştırmaları Derneği’nin Sivil Toplum Destek Vakfı ve Türkiye Mozaik Vakfı’nın ortak yürüttüğü Kültür Sanat Fonu desteği ile gerçekleştireceği Tiyatro Medresesi Online Kış Programı 18 Ocak – 12 Mart 2021 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Performans Araştırmaları Derneği’nin Sivil Toplum Destek Vakfı ve Türkiye Mozaik Vakfı’nın ortak yürüttüğü Kültür Sanat Fonu desteği ile gerçekleştireceği Tiyatro Medresesi Online Kış Programı 18 Ocak – 12 Mart 2021 tarihleri arasında; Oyunculuk Atölyesi (İpek Türktan Kaynak), Yazarlık ve Hikaye Kurma Atöltyesi (Volkan Çıkıntıoğlu), Güzellik Üzerine (İlke Yiğit), Ses Teknikleri Atölyesi (Erdem Şenocak), Dramaturji Atölyesi (Celal Mordeniz), Hareket Makamı Atölyesi (Celal Mordeniz) olarak gerçekleşecek.

Başvuruları kabul edilen katılımcılarla 8 hafta boyunca devam edecek online atölyeler ve herkese açık “sanat ve felsefe söyleşileri” Tiyatro Medresesi Online Kış Okulu’nun ana faaliyetlerini oluşturacak.

Atölyelerle ilgili genel bilgilendirme:

  • Atölyelere katılım ücretsizdir.
  • Başvurular 10 Ocak 2021 saat 23.00‘e kadar kabul edilecek ve web sayfası üzerinden online gerçekleştirilecektir.
  • Değerlendirme ve katılımcı belirleme süreçleri eğitmenler tarafından yürütülecektir. Atölyeler için aranan ön-koşullar atölyelerin sayfalarında belirtilmiştir. Katılımcı seçimlerinde dezavantajlı bireylere öncelik verilecektir.
  • Başvuru sonuçlar 11 Ocak haftası e-posta yoluyla bildirilecektir.
  • Adaylar birden fazla atölyeye katılmalarının önünde engel yoktur. Ancak her atölye için başvuru formu doldurmaları gereklidir.

Atölyeler hakkında daha fazla bilgi burada

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.